Savaitgalį vyks jubiliejinė „Maisto banko” akcija

2018-03-21

Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija.

Tūkstančiai visuomenininkų, moksleivių ir socialiai atsakingo verslo savanorių prekybos centruose pasitiks pirkėjus tiesdami skrajutes su prašymu nepasiturintiems aukoti ilgai negendančių maisto produktų.

Geradarių nupirkti makaronai, kruopos, miltai, aliejus ar konservai prieš šventes papildys vargingai gyvenančių šeimų maisto spinteles. „Maisto banko“ akcijos metu surinktas maistas atiteks daugiavaikėms šeimoms, mažas pajamas gaunantiems neįgaliesiems, senoliams, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims.

„Maisto banko” akcija yra populiariausias šalies labdaros projektas. Gyventojų apklausos rodo, kad kasmet maisto aukoja daugiau nei trečdalis šalies lietuvių. Nuo 2003 m. geradariai jau paaukojo maisto už 6 milijonus eurų.

„Maisto banko“ akcija vyks 70 miestų ir miestelių. Čia paaukoti maisto produktai bus išdalyti labiausiai nepasiturintiems bendruomenių nariams, socialinių organizacijų globotiniams“ – sako „Maisto banko“ direktorė Deimantė Žebrauskaitė.

„Ypatingai dėkoti turime šalies miestų ir rajonų merams, ne tik kasmet padedantiems koordinuoti pasirengimą šiam labdaros vajui, bet ir aktyviai raginantiems žmones aukoti.“

Kovo 23-24 dienomis vyksianti „Maisto banko“ akcija tradiciškai prasidės penktadienio popietę 15 val, ir vyks iki 21 val.), o šeštadienį tęsis nuo 10 iki 20 val..

Daugiau informacijos – www.maistobankas.lt/akcija

Nacionalinis „Maisto banko” akcijos koordinatorius Tadas Beržonskas - 8 684 42439, tadas@maistobankas.lt


Straipsnio komentarai

smsssss2018-03-23
tik jūs aukokit tik aukokit kokia poniutė šluodama kailiais susišluos viską ir parduos ir po jūsų aukojimų nebūčiau matęs nesakyčiau niekada tokiem neaukosiu geriau nupirksiu ir perduosiu tiesiai į rankas tam kuriam tikrai reikia Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02018-03-22
Joooo... ten tai su išmestais produktais gerai per visą Lietuvą nuskambėjo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Veliau2018-03-21
Dalis produktų metysis prie konteinerių, nesiruošiu aukoti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kurios veiklos pasiilgote labiausiai?