Pastaba straipsnių portale ,,Mes laisvi“ autoriui

2018-03-15, Pagėgių savivaldybės administracijos informacija

Ne slapto – viešo,  informacija skelbiama juridinių asmenų registre, kaip jūs ir rašote rekvizitai.lt 

Apgailestaujame dėl autoriaus straipsnyje pateiktų netikslumų, nuogąstavimų dėl bankrotų, pinigų plovimų. Apgailestaujame ir kad savanaudiškais tikslais, vietoj to, kad siūlyti konsoliduoti bendram darbui, dezinformuojami gyventojai, kiekviename žingsnyje peršamas nepasitikėjimas savivaldybe ir jos institucijomis. Taigi, paiškėjo ir taip visiems aiškūs viešo UAB Pagėgių savivaldybės komunalinio ūkio valdymo organai. Edgaras Kuturys – tos įmonės valdybos narys, deleguotas Savivaldybės tarybos sprendimu.  Sprendimo projekto rengėjas  buvo Juridinio skyriaus vedėjas E. Kuturys.  Įmonės buveinė buvo registruojama UAB ,,Pagėgių komunalinis ūkis“ priklausančių turgaus statinių adresu (dabartinė ,,Norfa“).

Lietuvos nacionaliniame strategijos plane buvo numatyta, kad Lietuvoje liks tik 10 vandens tiekimo įmonių. Buvo pradėta tam ruoštis. Dėl mažo ir vis mažėjančio vandens suvartojimo, dėl visos Savivaldybės gyventojų vandens vartojimo be apskaitos prietaisų, esant toms pačioms vandens siurblinių ir kitoms šios veiklos sąnaudoms, bendrovės veikla tapo nuostolinga. Vienintelė pelninga veikla buvo atliekų surinkimas, tačiau šios veiklos pelnu visą bendrovės egzistavimo laikotarpį buvo dengiami vandens tiekimo nuostoliai. Nepataisomai sugedus atliekų surinkimo automobiliui, atliekų surinkimo veiklos bendrovė turėjo atsisakyti. UAB ,,Pagėgių komunalinis ūkis“ siekė susigrąžinti šią veiklą, vedė derybas, pasirašė ketinimo protokolus su UAB ,,Specialusis autotransportas“,  valdančia specialiųjų atliekų surinkimo automobilių parką. Tuometinė Savivaldybė tarybos sprendimu pritarė dalyvavimui, steigiant dukterinę bendrovę, įsigyjant joje akcijų už 984,71 eurus (3400 Lt, kitai įmonei akcijų priklausytų už 1911,49 eurų (6600Lt). Taip pat šiai bendrovei buvo formuojama ir kitos veiklos, viena iš jų - šilumos tiekimo.

Tuo laikotarpiu, kada buvo aptariami šie ketinimai, UAB ,,Pagėgių komunalinis ūkis“ stebėtojų tarybos nariu buvo ne A. Truškauskienė, o E. Kuturys. Kiekvienais metais UAB ,,Pagėgių komunalinis ūkis“ vadovas ataskaitose, kurios teikiamos Tarybai ir yra viešos, pateikia informaciją, kad bendrovė turi akcijų kitoje įmonėje ir planus, kad bus siekiama susigrąžinti kitas veiklas. Dabartinė stebėtojų taryba ir Savivaldybės taryba pritaria šiems planams. Korupcijos, steigiant tą įmonę nebuvo ir negalėjo būti, nes už darbą su korupcija buvo atsakingas buvo E. Kuturys, einantis Juridinio skyriaus vedėjo pareigas.


Straipsnio komentarai

kuturio veikla vadinasi2018-03-25
,,po mentovsky", kaip kitaip rinkėjus prisiviliosi, Pagėgiams naudos iš jo tai nei aguonos grūdo, tik pamelžė kiek galėjo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaip vadinasi veikla2018-03-22
pats mušu, pats rėkiu? Komentaras patinka Komentaras nepatinka