Šilutės ligoninė - patraukli jauniems gydytojams, specialistams

2018-03-23, Viktorija Skutulienė, visuomenės informavimo specialistė

Kaip žinia, praėjusiais metais Šilutės ligoninės kolektyvą papildė gausus būrys jaunų gydytojų, specialistų. Gydymo įstaiga domisi ir būsimieji gydytojai. Tuo įsitikinome vasario 28-ąją Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) vykusiame kasmetiniame renginyje „Ateitį planuok šiandien”. Tai renginys skirtas studentams susipažinti su potencialiais darbdaviais, pabendrauti su, galbūt, būsimais kolegomis ar sužinoti apie praktiką. Tai išskirtinė galimybė įmonių ar įstaigų delegatams pristatyti savo veiklą, darbuotojų karjeros galimybes. Renginyje pirmą kartą dalyvavo ir Šilutės ligoninės atstovai.

Tądien LSMU studentams, ieškojusiems informacijos apie praktiką ir įsidarbinimą, rinktis tikrai buvo iš ko: į LSMU Farmacijos fakultetą atvyko net 25 įmonių, organizacijų, įvairių tarnybų atstovai, kurie buvo pasirengę užkariauti studentų širdis savo pasiūlymais. Tarp jų ir Šilutės ligoninės chirurgas, naujasis vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai Tomas Grenoveckas kartu su Audito grupės vadovu Mariumi Bartkumi. Tą dieną prie įstaigos reklaminio stendo nuolat  būriavosi studentų grupelės, kuriems buvo smalsu išgirsti, ką gali pasiūlyti regiono ligoninė. Valandų valandas su būsimais gydytojais ir kitų sričių atstovais buvo diskutuojama apie internatūros, rezidentūros ir darbo galimybes ligoninėje. Ne vienas studentas susidomėjo Šilutės ligonine. Mat bukletus apie įstaigą  su kontaktais išgraibstė akimirksniu.

Renginio metu universitete studijuojantį jaunimą drąsino LSMU absolventų, šiandien dėstančių universitete –  Ryčio Misiukevičiaus, prof. Mindaugo Stankūno, lektorės Giedrės Vokietytės įžvalgos ir pranešimai.

Renginys vyko per du fakulteto aukštus, kuriuos užpildė akademinė bendruomenė. Tądien buvo akivaizdu, jog studentai aktyviai ieško darbo vietų ar papildomų veiklų, kuriose galėtų save išbandyti.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!