Olimpiniam medalininkui – įtarimai sumušus neįgalų jaunuolį

2018-03-28, Parengta pagal portalo lrytas.lt informaciją
Fantazijomis E. Petrauskas vadino ir buvusios merginos kaltinimus smurtu. S. Gvildžio nuotr.
Fantazijomis E. Petrauskas vadino ir buvusios merginos kaltinimus smurtu. S. Gvildžio nuotr.

Kovo 16-ąją Alytaus policijos pareigūnai pareiškė įtarimus boksininkui iš pamario Evaldui Petrauskui. Jis įtariamas nesunkiai sutrikdęs jauno alytiškio sveikatą.

Ragino meluoti mergina

Sportininkui  buvo paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš šalies. Jis įtariamas 25-erių vaikiną sumušęs pernai kovą Alytuje, prie Dailidės ežerėlio. Alytaus policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau, vaikinui nenurodžius įtariamųjų, tyrimas nugeso. Šiemet nukentėjusysis paliudijo, kad jį mušė E. Petrauskas. Byloje paliudijo ir konflikte dalyvavusi buvusi sportininko mergina. Tyrimas buvo atnaujintas ir E. Petrauskui pareikšti įtarimai, kad konfliktas kilo dėl žolės. „Buvo sulūžęs žandikaulis, sudėjo „dratus“, vien skystą sriubą valgiau. Man leisdavo vaistus, nes skaudėjo“, – pasakojo nukentėjusysis.

Vėliau, anot jo, meluoti policijai jam liepė E. Petrausko mergina. „Ji liepė meluoti. Sakė, kad aš viską pradėjau, neatidaviau telefono ir už tai gavau „malkų“. Sakė, kad aš kaltas“, – pasakojo vaikinas, kuriam nuo vaikystės pripažinta negalia. Buvusi sportininko mergina patvirtino, kad E. Petrauskas spardė gulintį neįgalųjį, nes šis neatidavė jos mobiliojo telefono. Tačiau neigė, kad ji kraustė mušamo vaikino kišenes. „Mano telefoną tam vaikinui padavė Evaldas. Vaikino kišenėse telefono taip pat ieškojo Evaldas“, - tikino alytiškė. Jos teigimu, būtent E. Petrauskas kitą dieną paprašė jos, kad susitartų su sumuštu vaikinu, jog šis policijai nepasakotų, kas įvyko. „Aš skambinėjau tam vaikinui, kalbėjau su jo mama, Norvegijoje gyvenančia teta, broliu. Man Evaldas liepė taip daryti. Tas vaikinas tada policijai paaiškino, kad jį sumušė gauja ir jis nieko neatsimena“, - dėstė mergina. 

Gulėjo ligoninėje

Paklausta, kodėl iš pradžių sumuštą vaikiną ragino meluoti, o dabar – liudyti prieš sportininką, buvusi E. Petrausko mergina aiškino: „Man liko per daug nuoskaudų. Man sunkiausia, kad užgesinau bylą dėl to vaikino. Jis ir dabar labai bijojo liudyti. Kai gulėjo ligoninėje Kaune, jo mama negalėdavo nuvažiuoti iš Alytaus ir aplankyti jo. Jis rašydavo man, kad atvežčiau bent jogurto, nes jis neturi ko valgyti. O Evaldas paskaitydavo žinutę ir sakydavo: „Nieko mes nevešim.“ Praėjus šešioms savaitėms po incidento prie Dailidės ežerėlio, mergina galimai ir pati buvo sumušta E. Petrausko. Jų barnis įvyko pirmą Velykų dieną Vilniuje, bute, kuriame pora gyveno. Po galimo sumušimo E. Petrausko treneris Vladimiras Bajevas parvežė merginą pas tėvus į Alytų, o šie iškart nuvežė dukrą į ligoninę. Policijos žiniomis, gydytojai jai nustatė pilvo ir kairio kelio sumušimą. Nors mergina medikams užsiminė, kad buvo draugo sumušta bute Vilniuje, bet vėliau policijos pareigūnams aiškino, kad susižalojo pati, todėl tyrimas nebuvo pradėtas. Tačiau šiemet vasarį alytiškė kreipėsi į prokuratūrą ir pateikė skundą dėl E. Petrausko smurto. Alytaus policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Neigė ką nors mušęs

E. Petrauskas portalui lrytas.lt neigė, kad mušė vaikiną ir buvusią savo draugę. Paklaustas, ar galėjo konfliktas kilti dėl marihuanos, E. Petrauskas atsakė: „Pirmą sykį tokias istorijas girdžiu.“ Sportininkas pripažino, kad praeitą pavasarį lankydavosi Alytuje, nes su tuomete mergina važiuodavo aplankyti jos tėvų. Fantazijomis E. Petrauskas vadino ir buvusios merginos kaltinimus smurtu. Jis ir jo treneris tąkart žadėjo kreiptis į teismą dėl šmeižto. Lietuvos bokso federacijos vadovas Darius Šaluga yra sakęs, jog įtarimams pasitvirtinus, federacija visiškai atsiribotų nuo sportininko ir trenerio.


Straipsnio komentarai

ssssssmmmmmmmmssssssss2018-03-30
tai ju visa šeimynėlė ten tokia jūs pasižiurėkit į jo tėva kas aš tik kas aš tai ką norėt iš vaikų kad protingi išaugtų dydysis brolelis už išprievartavima ir pinigų reketavima turėjo nešt kojas į užsenį o tokie šventi dedasi jaunasis brolelis už save mažesnius ant kiemo vaikus muša kaip bokso kriaušes ir ko svarbiausia tėvas šoka į akis mano vaikai nieko nedaro jie nusipelnę boksininkai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vejas nupustas.2018-03-29
Smegenys nuo trankymo jau per ausis išbego. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
1232018-03-29
Neisaukletas mudakas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Eikit jau2018-03-28
Koks ten sportas,daužyti vienas kitą. Jam matyt labai patinka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
zose2018-03-28
Jei ne sportas, jau turbot senai butu sedejas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jr2018-03-28
Cia ne boksas, cia aplinka, kurioje augo kalta. Ka matai vaikysteje, atkartoji suauges Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tik kas aš ir nieko tokie nemato 2018-03-28
kai smegenėlės sudaužytos o ego savo daro tai ką jūs iš tokio norit Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Siaip2018-03-28
Nu gi boksininko protelis,ka noreti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?