Savivaldybėje – žurnalistų valanda

2018-04-08, Komunikacijos skyrius
Rajono valdžia pristatė kovo mėnesio ataskaitą.
Rajono valdžia pristatė kovo mėnesio ataskaitą.

Šilutės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje kovo 27 d. įvyko Šilutės rajono savivaldybės vadovų susitikimas su žiniasklaidos atstovais. Vadovai pateikė informaciją apie kovo mėnesio veiklą.

Atkreiptas dėmesys į susitikimą su Lietuvos geležinkelių atstovais, kuriame buvo kalbėta apie maršrutą Šilutė - Klaipėda. Šiuo metu, kaip teigė atstovai, peronai yra apleisti, o jiems sutvarkyti reikia investicijų ir laiko. Jų nuomone, turėtų vykti 100 vietų keleivinis traukinys, iš kurių 60 proc. turėtų būti užpildyti kiekvieno važiavimo metu. Šiuo klausimu bus dar diskutuojama su Susisiekimo ministru Roku Masiuliu bei Seimo nariu Alfredu Stasiu Nausėda.

Vadovai pažymėjo, kad buvo tartasi su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais prie Susisiekimo ministerijos dėl kelio į Žemaičių Naumiestį. Kaip teigė meras, minėtas kelias jau yra prioritetinių tvarkomų kelių dvdešimtuke. Šiuo metu specialistai rengia kelių būklės atrinkimo metodą, kuriuo nustatys dangos būklę, eismo saugumą ir t. t. Jei kelias atitiks visus nustatytus reikalavimus, turėtų būti tvarkomas 2018 m., tačiau kol kas tai tik žodinis pasakymas.

Paminėta, kad Šilutės rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra dėl projekto „Šilutės lopšelio-darželio „Gintarėlis“ infrastruktūros modernizavimas“ įgyvendinimo. Projekto įgyvendinimo metu planuojama modernizuoti Šilutės lopšelio - darželio „Gintarėlis“ infrastruktūrą atnaujinant dviejų ikimokyklinio ugdymo grupių patalpas, kuriose šiuo metu vaikų ugdymo veikla nevykdoma ir šioms patalpoms įsigyjant įrangą, baldus bei kitas reikalingas priemones. Taip pat pasirašyta sutartis dėl buvusios katilinės teritorijos, esančios Šilutės m., Tulpių g. 14, sutvarkymo.

Mero pavaduotojas Algis Bekeris priminė, kad kovo mėnesį Savivaldybėje svečiavosi Baltarusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandr Korol, Ašmenos savivaldybės vicemerė – Galina Liutkovskaja. Vizito metu buvo pristatyta Šilutės rajono savivaldybė, aplankyta UAB „Klasmann-Deilmann“. Šilutės rajono savivaldybės delegacija į Ašmenos savivaldybę vyks balandžio 11-12 d., kur pasirašys bendradarbiavimo protokolą.


Straipsnio komentarai

didesnio gėdos nerasit kaip šilutės darmajėdai 2018-04-08
mes dirbam mes kiek leudžiau nuveikėm ir už mus geresniu nėra o kiek iš biudžiato pinigų nunešė šito nepasakoja Komentaras patinka Komentaras nepatinka