Stubriai toliau skina pergales

2018-04-05, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Stubrių krepšininkai ir jų palaikymo komanda.
Stubrių krepšininkai ir jų palaikymo komanda.

Stubriai – mažytis kaimas Katyčių seniūnijoje, o jo žmonės garsina jį savo gražiais darbais. Ne vienas stebisi sportiniais pasiekimais. „Kas tie Stubriai? Iš kur ir kas jie tokie?“, - po varžybų ne vienam kyla klausimas.

Jau ne kartą rašėme apie tai, kaip puikiai stubriškiai žaidžia tinklinį. Suburta tinklininkų  komanda aktyviai dalyvauja varžybose ir į namus grįžta ne tuščiomis rankomis. Neseniai Lietuvos šimtmečio proga Katyčių pagrindinės mokyklos salėje varžybos truko net keletą mėnesių. Pergalę šventė Katyčių komanda. Jiems ir atiteko Lietuvos Respublikos Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos taurė.

Nesėdi rankų sudėję ir Stubrių krepšininkai. Kovo 25 dieną, Tauragės sekmadienio krepšinio lygoje įvyko finalinės „B“ diviziono rungtynės. Nugalėtojų taurę iškovojo asociacijos ,,Stubrių jaunimas" komanda su gausia palaikymo komanda.  Naudingiausiu finalo žaidėju tapo savo 23 gimtadienį varžybų dieną šventęs Naurimas Lužeckas. Jis komandai pelnė 25 taškus.  Komandos kapitonas Eimantas Mickus džiaugėsi pergale ir dėkojo komandai už nuoširdų troškimą ir siekimą laimėti, o sirgaliams - už palaikymą, kurio itin reikėjo ketvirtojo kėlinuko paskutinėmis minutėmis.

Stubrių komanda susibūrė prieš keletą metų ir džiaugėsi jau ne viena pergale. Praėjusiais metais Tauragėje laimėta „Iššūkio taurė“, 2016-aisiais iškovota III vieta Šilutės krepšinio gatvės lygoje, ir III vieta Šilutės rajono krepšinio – „Usėnų dieduko“ pirmenybėse,  „B“ divizione 2015 ir 2016 iškovotos II vietos Dauglaukio sporto šventėje.

Kitų metų krepšinio komandos užsibrėžtas tikslas  - žengti į „A“ divizioną.

Stubrių gyventojas, vietos politikas Ričardas Stonkus džiaugiasi, kad komanda buria jaunimą, jį motyvuoja ir skatina prasmingai leisti laiką. Pasak pašnekovo, tai pedagogo Algirdo Plaipos nuopelnas, mat jis jaunimą skatina sportuoti jau daugybę metų.


Straipsnio komentarai

Sigitas2018-04-08
Plaipa juokdarys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Buvęs2018-04-06
Katyčių seniūnas-fainuolis. Jis pirmas sutvarkė vandens telkinius Savivaldybėje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?