Vidutiniškai penktadaliu augo mažiausiai uždirbančių pareigūnų atlygis

2018-04-07, vrm.lrv.lt

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas susitiko su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo atstovais. Ministras pareigūnų atstovams pristatė pasiektą pažangą sistemoje, sutarta dėl bendrų tikslų: pareigūnų darbo sąlygų gerinimo, didesnio finansavimo.

„Džiaugiuosi, kad profesinės sąjungos ieško dialogo, noriai dalyvauja rengiant teisės aktus, teikia savo pastabas. Konstruktyviai pasikalbėjome apie nuveiktus darbus, sutarėme, kad turime bendrų tikslų – naujo Vidaus tarnybos statuto priėmimas, didesnis finansavimas sistemai“, – po susitikimo sakė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. 

Ministras profsąjungoms pristatė nuveiktus darbus, išaiškino Seime svarstomo statuto nuostatas.

„Galime bendrai pasidžiaugti, kad beveik visos tarnybos viršija numatytus lūkesčius, vidutiniškai darbo užmokestis sistemoje per pirmąjį ketvirtį didėjo 20 proc.“ – aiškino E. Misiūnas. 

Taip pat susitikime sutarta pradėti diskusijas dėl pareigūnų pensijų sistemos peržiūros, darbo saugos efektyvesnių mokymų. Ministras taip pat paragino policijos profesines sąjungas ieškoti aktyvesnio dialogo ir sutarimo su Policijos departamento vadovybe.

„Veikdami kartu galime pasiekti daugiau, ne kartą raginau ir dar kartą pakartojau siekį kalbėtis ir ieškoti kompromisų“, – sakė E. Misiūnas.  


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?