Šilutės „darbiečiai“ išsirinko naują pirmininkę

2018-04-23, Kalbėjosi Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Vaida Pocė
Vaida Pocė
Darbo partijos Šilutės skyrius nuo šiol turi naują vedlį – Vaidą Pocę, kuri iki tol ėjo skyriaus administratorės pareigas. Ji sutiko atsakyti į keletą klausimų.  „Mūsų skyrius verčia naują puslapį, dėsiu pastangas, kad ateinančiuose rinkimuose pasiektumėm geresnių rezultatų“, - sakė moteris.

- Vyko Šilutės skyriaus pakartotinis visuotinis-rinkiminis susirinkimas. Jo metu jūs viena pareiškėte norą vadovauti skyriui ir buvote išrinkta pirmininke. Kas lėmė tokį jūsų pasirinkimą? Nebaisu? 

- Kovo 21 d įvyko visuotinis ataskaitinis - rinkiminis susirinkimas, kuriame lankėsi ir pirmininkas Viktoras Uspaskich, vyko diskusijos apie esamą politiką Lietuvoje, Šilutės rajone, taip pat diskutavome apie skyriuje esamą padėtį. Skyriaus nariai vieningai drąsino ir siūlė tuo pačiu patvirtinti mane skyriaus pirmininke, negailėjo daug gerų žodžių, tačiau iki kvorumo trūko kelių narių.  Pirmininko pareigos  - atsakingos, tuo labiau, kad artėja Savivaldybės tarybos rinkimai. Mūsų skyrius verčia naują puslapį, dėsiu pastangas, kad ateinančiuose rinkimuose pasiektumėm geresnių rezultatų.

- Kodėl taip nutiko, kad iki tol buvusieji skyriaus lyderiai - Saulius Stankevičius, Darijus Pundžius, Tomas Budrikis ir kiti paliko Darbo partiją? Daugelis pasitraukė, kai jį paliko buvęs pirmininkas S.Stankevičius? Ką apie tai manote? 

- Dėl Sauliaus Stankevičiaus negaliu atsakyti, kodėl jo toks pasirinkimas. Manau, klaidinga būtų pasakyti, kad Darijus Pundžius - vienas iš lyderių. Po to, kai nebuvo išrinktas į Savivaldybės tarybą, jis sustabdė narystę partijoje vieneriems metams, o atstačius narystę, buvo skyriaus Tarybos narys, tačiau nedalyvavo skyriaus veikloje. Dėl Tomo Budrikio - negaliu atsakyti, turbūt, kaip ta žuvis - kur giliau, o žmogus - kur geriau.

- Buvęs skyriaus pirmininkas, žinomas verslininkas, pagarsėjęs kaip Šilutės uoste skandinęs žmogų S. Stankevičius kuria Šilutėje naują politinį darinį. Kokia tavo nuomonė? Pasitikės jais žmonės?

- Sauliui Stankevičiui norėčiau palinkėti sėkmės, jam išstojus iš partijos, kartu išėjo 12 narių, įstojo du nariai ir jau kitame skyriaus Tarybos posėdyje dar įstos naujų narių.  Savivaldos rinkimai parodys, ar pasitikės naujai įkurta partija.

- Skyrius ne kartą „nukraujavo" dėl neva netinkamo tuomet buvusio pirmininko elgesio. Ką apie tai gali papasakoti? Ar išties buvo nepasitenkinimas S. Stankevičiaus vadovavimu?

- Darbo partijoje esu nuo pat pradžių. Ne kartą buvo bandoma pakeisti pirmininką,  tik nesėkmingai. Dėl S. Stankevičiaus vadovavimo buvo įvairių nuomonių. Tuo metu, kai buvo drąsiausiai bandoma atstatyti jį iš pirmininko pareigų,  aš buvau išstojusi iš partijos.

- Kiek metų  esate Darbo partijos nare? Buvote išėjusi, kodėl sugrįžote? 

- Darbo partijos narė esu nuo 2004 m. balandžio mėnesio. Visada aktyviai dalyvau skyriaus veikloje. Nuo 2008 metų buvau pasiūlyta į skyriaus Tarybą. Tais pačiais metais ir tapau Jaunimo organizacijos „Darbas“ Šilutės skyriaus pirmininke bei nuo gruodžio mėnesio man buvo pavestos Darbo partijos Šilutės skyriaus administratorės pareigos. 2011 metais išstojau ir Darbo partijos ir vėl sugrįžau 2013 metais, nes partija - tai mano hobis. Nuo 2016 metų dirbu Darbo partijos Šilutės skyriaus administratore - iždininke.  Nuo Darbo partijos  esu atstovavusi ir rinkiminėse apylinkėse kaip narė bei apygardoj pavaduotojos ir sekretorės pareigose.

- Kokius  nesklandumus paskutiniu metu išgyvena jūsų skyrius?

- Šilutės rajono savivaldybės administracija panaudos sutartį su Darbo partija patalpoms, esančioms Lietuvininkų g. 17, anksčiau laiko nutraukė sutartį, motyvuodama tuo, kad Darbo partijos narys Tomas Budrikis nebeatstovauja mūsų partijai ir šiuo metu yra socialdemokratų narys. Mums netekus tarybos nario, neva nepriklauso ir patalpos. Kituose raštuose nurodoma, kad patalpos reikalingos socialiniams darbuotojams. 

Mūsų pozicija tokia: Darbo partija kaip ir kitos partijos turi teisę naudotis patalpomis pagal panaudą, mes galime išsikraustyti iš tų patalpų, tik prašėme, kad skirtų kitas patalpas, esančias Liepų g.16. Dėl patalpų Liepų g. 16 gavome neigiamą atsakymą. Keista ir tai, kad Socialdemokratų partija turi du kartus didesnes patalpas nei visos kitos partijos. Tai kodėl socialdemokratai gali plačiai naudotis patalpomis, o mūsų partija vejama iš esančių patalpų ?

- Kaip manote, pavyks likusius skyriaus narius suvienyti ir pelnyti rinkėjų pasitikėjimą? 

- Šiuo metu skyriuje yra 447 nariai. Jie pozityviai nusiteikę, susiskaldymo nėra. Tikiuosi, kad Darbo partijos rinkėjas įvertins mūsų pastangas.

- Kokie planai artėjantiems rajono savivaldybės tarybos rinkimams?

- Planai, turbūt, kaip ir kiekvienoje partijoje - ruoštis rinkimams, suburti komandą

- Ko palinkėsite skaitytojams? 

- Skaitytojui palinkėsiu sėkmės ir daugiau pozityvumo.


Straipsnio komentarai

Jonui2018-05-07
Ramzį nušovį Komskis, Komskiai iš Tvarkos ir Teisingumo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jonis2018-04-29
cia ta partija kur suniuka RAMZI nusove,parinko nekalta veiduka Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Buvusi partijos narė Janinas2018-04-25
Jeigu partijoje bus surinkti ir dabar dar esantys partijoje,o dar einantys į savivaldybės rinkimus
kaip Rau Artūras -debilas turėdamas proftechninės išsilavinimą nurodo kaip uviversitetinį. savo rinkiminėje anketoje,tai jau žmogus be jokio supratimo. Bendrai būdama toje partijoje tokių kaip jis buvo daug,nes buvęs pirmininkas rinko,kad būtų tik kuo daugiau narių,o kokie jie buvo nesvarbu. Linkiu Vaidutei sekmės ir apsivalyti partijoje.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
?2018-04-24
kas ta parcija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
?2018-04-24
darbo parcija dar gyva? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nesvarbu2018-04-24
Jau žinome,kas ta darbo banda ir ko ji siekia,šiaip tai politiniai lavonai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rita2018-04-23
Sėkmės ir stipribyės Vaidute darbuose Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Raimonda2018-04-23
Labai džiaugiuosi.kad Vaida Pocė yra išrinkata Darbo partijos pirmininke. Linkiu jai didelės kloties ir sėkmės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?