„Salūno“ šokėjams Vilniuje – keturios I vietos ir speciali nominacija

2018-04-28, „Šilokarčemos" informacija

Šilutės šokių klubo „Salūnas“ (vadovė Reminta Stoškuvienė) šokėjai sėkmingai pasirodė Vilniuje vykusiame šokio festivalyje-konkurse „Space“. Šilutiškiai pelnė keturias I vietas bei nominaciją „Energingiausias“ už šokį „Party time“.

Antrasis šokio festivalis-konkursas „Space“ surengtas Vilniuje balandžio 14 dieną. Festivalis yra susilaukęs gerų atsiliepimų. Ir šį kartą renginio atmosfera buvo įkvepianti, džiugi, spinduliuojanti. Dalyvių pasirodymą atviru balsavimu vertino kompetentinga komisija. Festivalyje-konkurse varžosi įvairaus amžiaus grupės. Jis vienija skirtingų šokio stilių mėgėjus ir profesionalus. Džiugu, kad „Salūno“ šokėjėliai, negailintys triūso per repeticijas, patvirtino savo aukštą reputaciją. Pamariškiai iškovojo net keturias I vietas ir nominaciją už energingiausiai sušoktą šokį „Party time“.

Tarp mažiausių šokėjėlių sužibėjo Žibų pradinės mokyklos auklėtinės. Grupei skirta I vieta už šokį „Quenn mirrors“.  Visus konkurentus pralenkė gražiu pasirodymu ir vyresniųjų šokėjų grupė. Pernai buvę pradinukai, nors ir išsibarstė po skirtingas mokyklas, tačiau šokių repeticijas tęsė. Už tai atlygis – I vieta. Beje, prieš tai vykusiame konkurse jie buvo užėmę II vietą. Vadinasi, šokėjų meistriškumas auga, jų pasirodymai vis labiau džiugina žiūrovus.

Pirmųjų vietų taurės įteiktos ir „Salūno“ pirmos ir antros grupių šokėjams. Jie vyresni, sukaupę nemažą žinių bagažą apie šokį, šokio judesių grakštumą, darną. Žinoma, turi ir įvairių apdovanojimų. Salūniečiams yra ploję Latvijos, Estijos, Lenkijos, Italijos, Ispanijos žiūrovai.  Nuo 1995 metų gyvuojantis šilutiškių šokių klubas turi gerą vardą ir pripažinimą. Vilniuje šokėjai ir jų vadovė R. Stoškuvienė neslėpė džiaugsmingo jaudulio, kai komisija aukščiausiu balu įvertino sušoktus šokius „Passengers“ ir „Fire“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?