Gimnazistas, partrenktas pėsčiųjų perėjoje, reanimobiliu išvežtas į Klaipėdą

2015-01-10, Stasys BIELSKIS
Asociatyvi profile.sepconnect.com nuotrauka
Asociatyvi profile.sepconnect.com nuotrauka

Sausio 8-osios rytą, skubėdamas į pamokas Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje šešiolikmetis degutiškis pateko į kraupią avariją. Pačiame Degučių gyvenvietės centre, gerai apšvietoje vietoje, jį, einantį pėsčiųjų perėja, partrenkė lengvasis automobilis.

Vaikinas patyrė galvos traumą, greitosios medicinos pagalbos automobilis skubiai jį išvežė į ligoninę. Įvykio liudininkai teigė, kad po to ant gatvės liko kažkokių kaulų gabaliukų.

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus „Šilokarčemai“ teigė, kad vaikinas buvo paguldytas Reanimacijos skyriuje. Jis patyrė sunkią galvos traumą, o įtarus vidinį kraujavimą galvos smegenyse buvo iškvietas reanimobilis iš Klaipėdos. 10 valandą buvo stabilizuota sužeistojo būklė ir jis išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Kodėl įvyko tokia kraupi avarija, kas galėtų būti kaltininkas? Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas „Šilokarčemai“ sakė, kad visa Degučių gyvenvietė tamsiu paros metu būna apšviesta. Deja, vieta prie autobusų stotelės – ne.

Degučiuose norintieji įsėsti į autobusą, važiuojantį Žemaičių Naumiesčio link, nuo stotelės turi pereiti į kitą gatvės pusę. Pasak seniūno, gatvių apšvietimas įrengtas pagal projektą – šviestuvas yra už 30-ies metrų nuo stotelės, dabar dėl to projektuotojus gal reikėtų kaltinti. Ir ne tik juos – autobusų vairuotojai jau seniai įprato nebeužsukti į jiems sustoti skirtą vietą stotelėje, o nesivargindami sustoja ten, kur jiems patogiau (taip yra ne tik Degučiuose). 

J. Budreckas stebėjosi, kaip toje vietoje „Audi A6“, vairuojamas 21 metų vaikino, galėjo partrenkti gimnazistą. Jeigu automobilis išsuko iš sankryžos atvažiuodamas nuo Katyčių miestelio pusės, tai negalėjo būti didelio greičio. O jeigu jis atvažiavo kita gatve, tai ten nėra kur įsibėgėti...

Seniūno teigimu, vaikinas auga puikioje šeimoje – jo tėvai yra darbštūs ūkininkai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?