Į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos gatves išriedėjo „Mini komisariatai ant ratų“

2018-05-03, taurage.policija.lrv.lt

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau –   Tauragės aps. VPK) transporto parką papildė net septyni naujo dizaino autobusiukai: šeši – „Volkswagen Transporter Kombi“ ir vienas „Peugeot Expert“. Tokiais automobiliais, pagamintais  modernioje gamykloje šalia Vilniaus, aprūpinami ir kiti šalies policijos komisariatai.

Naujieji automobiliai „Volkswagen Transporter Kombi“ bus skirti Tauragės aps. VPK Reagavimo ir Veiklos padaliniams. Po du iš jų iškeliaus į Tauragės aps. VPK Šilalės ir Šilutės rajonų policijos komisariatus, vienas –  į Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariatą ir vienas liks Tauragėje. Tuo tarpu automobilis „Peugeot Expert“ atiteks Tauragės aps. VPK Kriminalistinių tyrimų poskyrio specialistams.

Šie naujo dizaino policijos automobiliai – pirmieji Lietuvoje mobilūs mini komisariatai, kuriuose įrengtos visos policijos pareigūnų darbui būtinos priemonės. Automobilyje įrengto ryšio dėka pareigūnai galės negrįždami į policijos komisariatą naudotis visomis policijos informacinėmis sistemomis ir registrais, taigi bus galimybė iš karto surašyti protokolus ar atlikti kitus būtinus procesinius veiksmus. Automobiliuose įrengtos ir mini areštinės, kuriose bus galima laikinai laikyti iki dviejų pažeidėjų, taip pat įrengtos specialios nišos ginklams, neperšaunamoms liemenėms ir  priverstinio automobilių stabdymo priemonėms laikyti. Visuose automobiliuose įrengti elektros lizdai, kondicionieriai, specialus apšvietimas, vaizdo kameros tiek automobilio viduje, tiek išorėje.

Neabejotina, kad naujieji autobusiukai padės užtikrinti operatyvesnį policijos reagavimą į gyventojų iškvietimus,  taip pat ir operatyvesnį įvairių procesinių veiksmų atlikimą, o galiausiai prisidės ir prie policijos teikiamų paslaugų kokybės gerinimo.


Straipsnio komentarai

petras2018-05-03
ar juntat kur mes einam policinė valstybė negi visa tauta tokie nusikaltėliai kad reikia imtis tokių priemonių pinigų švaistymas ir dar giriasi Komentaras patinka Komentaras nepatinka