„Vagos“ knygynas kviečia švęsti pirmąjį gimtadienį drauge

2018-05-03, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Iš kairės į dešinę - knygyno darbuotojos Kristina Kuskytė ir Karolina Cibauskaitė pačios mėgsta skaityti knygas, todėl gali drąsiai dalintis mintimis apie leidinius su klientais.
Iš kairės į dešinę - knygyno darbuotojos Kristina Kuskytė ir Karolina Cibauskaitė pačios mėgsta skaityti knygas, todėl gali drąsiai dalintis mintimis apie leidinius su klientais.

Šilutėje, Lietuvininkų gatvėje 55 įsikūrusio knygyno „Vaga“ kolektyvas tikina, kad per pirmuosius darbo metus spėjo įvertinti ir suprasti, kokius leidinius ir knygas knygyne tikisi rasti šilutiškiai.  Po pokalbio buvo akivaizdu, kad Šilutėje žmonės nėra praradę skaitymo džiaugsmo. Todėl gegužės 2-ąją švęsiantis pirmąjį gimtadienį knygynas pažadėjo – kitą savaitę kiekvieno lauks ne tik  nuolaidos, bet ir staigmenos bei dovanos.

Vykdo paieškas

Tinklo direktorė Laima Kraulėdienė pastebėjo, kad  knygyne sparčiai populiarėjanti paslauga – knygų paieška. „Būna, kad vienos ar kitos knygos tiražas jau parduotas, tačiau kur nors kitame mūsų knygyne dar yra keli leidiniai. Mes pasirūpiname, kad jie pasiektų mūsų pirkėją. Ši paslauga Šilutėje itin populiarėja. Džiaugiuosi ir tuo, kad  darbuotojos Karolina Cibauskaitė ir Kristina Kuskytė pačios mėgsta skaityti knygas. Todėl jos yra puikios patarėjos klientams “, - teigė pašnekovė.

Moderniame, šiuolaikiškame, klientų poreikius tenkinančiame knygyne nuolat vyksta ir įvairios akcijos, kurių metu kiekvienas gali su nuolaidomis įsigyti ne tik grožinės literatūros, tačiau ir leidinių vaikams, fotografijų albumų, kelionių vadovų, receptų knygų ir t. t. „Šilutėje žmonės nėra praradę skaitymo džiaugsmo. Jie perka „Dovanų“ kuponus, knygas savo asmeninėms bibliotekoms. Pas mus „Dovanų“ kuponai yra nuo 5 eurų ir pirkti galima už juos nebūtinai knygas. Galima įsigyti ir įvairių konstruktorių, stalo žaidimų ar kitų reikalingų daiktų“, - kalbėjo L. Kraulėdienė. Anot jos, šilutiškiai mėgsta įsigyti įvairius romanus, nevengia ir psichologinių saviugdos leidinių. Čia itin svarbūs klientai yra vaikai. Todėl visi pedagogai  jau dabar kviečiami užsukti į knygyną ir pasidalinti mintimis, kokie pratybų sąsiuviniai yra geriausi, iš kokių mokomasi. Tai daroma, kad būtų laiku pasiruošta naujiems mokslo metams.

Gausu ne tik knygų

Knygyne akys raibsta ne tik nuo knygų gausos ir mokyklinių prekių. Nustebintų ir jus reljefinės grafikos paveikslai, kuriuos Šilutėje galima įsigyti tik šiame knygyne. Dailininkų autorinius darbus šilutiškiai jau pamėgo ir juos dovanoja įvairiomis progomis vietoj atvirukų ar gėlių. Stebina ir prekės su lietuviška atributika. Šiuo metu iš lentynų tiesiog „šluojamos“ vardinės prekės – jaučiasi, kad artėja Motinos diena. Rankšluosčiai, puodeliai ir kiti daiktai su užrašais skirtais mamai itin populiarūs. Parduotuvės vadovė džiaugėsi, kad knygyno pirmasis gimtadienis bus švenčiamas ne vieną dieną. Tai bus daroma gegužės 2-5 dienomis. Tada bus taikomos nuolaidos visoms prekėms, vyks dovanų loterija. Kiekvienas klientas bus nustebintas ir miela dovanėle.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Bugis2018-05-04
Fainas knygynas, žavios darbuotjos :O Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?