Padėkota už ilgametį darbą medikui Vytautui Žvirbliui

2018-05-04, Viktorija Skutulienė, Visuomenės informavimo specialistė
Pirmasis padėkos žodį gydytojui Vytautui Žvirbliui (kairėje) tarė ir kartu su juo 12 metų išdirbęs ligoninės vadovas Darius Steponkus. Autorės nuotrauka.
Pirmasis padėkos žodį gydytojui Vytautui Žvirbliui (kairėje) tarė ir kartu su juo 12 metų išdirbęs ligoninės vadovas Darius Steponkus. Autorės nuotrauka.
VšĮ Šilutės ligoninė bendruomenė padėkojo gydytojui Vytautui Žvirbliui už ilgametę darbo patirtį vyr. gydytojo pavaduotoju medicinai. Tiesa, gydytojas atsisveikina su užimtomis pareigomis, tačiau ne su įstaiga: kaip ir iki šiol jis dirbs chirurgu. Konkurso būdu jo vietą užėmė kolega chirurgas Tomas Grenoveckas.

Kolegų sveikinimai

Pirmasis padėkos žodį tarė ir kartu su juo 12 metų išdirbęs ligoninės vadovas Darius Steponkus: „Dėkoju už darbą kartu, už požiūrį, pamokymus, supratimą, o labiausiai – už patriotiškumą. Jūs esate ligoninės patriotas, daug dėl jos padaręs. Ačiū už viską ir linkiu sveikatos“. Jam antrino ir kiti kolegos. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėja Audronė Pikžirnienė pabrėžė, jog visada su gydytoju buvo smagu, ramu dirbti, o jo priimti teisingi sprendimai, sunkiu metu ištarti žodžiai buvo nuoširdūs ir tariami su meile. „Atsimenu tavo darbo, vadovavimo pradžią: buvo tikrai sunku, tačiau meilė žmogui padarė labai daug. Puikiai visus metus vadovavai ir dirbai vyr. gydytojo pavaduotoju. Kolega, atlikai didžiausią ir dabar atlieki kiekvieno žmogaus misiją – gyvenimą. Tai yra tarnystė žmogui“, - viso skyriaus vardu dėkojo gydytoja A. Pikžirnienė ir skyrė V. Žvirbliui šiuos poeto Justino Marcinkevičiaus žodžius: „Turėtum jaust, kad mylimas esi,/Žmogau, pasaulio angele ir paukšti,/Kad mylimas esi vandens ir oro,/Dienos ir vakaro, nakties ir ryto,/Visų viršūnių savo ir bedugnių./Turėtum jaust, kad mylimas esi“.

 Kartu su V. Žvirbliu 15 metų dirbo ir kolega, laikinai einantis Traumatologijos skyriaus vedėjo pareigas, Viktoras Šileikis. Tądien jo ištarti žodžiai pradžiugino chirurgą. Kaip jis teigė, V. Žvirblis sveikinamas ne su tuo, jog puikiai visus 20 metų dirbo vyr. gydytojo pavaduotoju, mat jau visi su tuo pasveikino. Tačiau dėl to, jog pagaliau sugrįžo į šeimą, pas savo kolegas kaip gydytojas chirurgas. „Kai atsigręžiu atgal, pamenu, gydytojas mūsų krašte buvo vadinamas cerberiu. Pasirodo, pagal graikų mitologiją cerberis – dievybė šuns kailyje su trimis galvomis saugantis gerovę. Tai jūs mūsų ligoninės gerovę tikrai saugojote“, - šiais žodžiais padėkojo ir nuo visų kolegų įteikė magnolijos medį V. Šileikis. Po įsimintinų sveikinimo žodžių gėlių puokštę V. Žvirbliui įteikė ir naujasis vyr. gydytojo pavaduotojas T. Grenoveckas, kuris neslėpė, jog gydytojas jam  autoritetas. Jo teigimu, jausdamas didelę pagarbą, sunku užimti naujas pareigas. „Jus esate protingas žmogus, kuriuo visada galima pasikliauti.  Aš stengsiuos būti tokiu pat teisingu žmogumi ir puikiu vyr. gydytojo pavaduotoju. Jūs sukaupėte didelę patirtį, todėl aš dar daug turiu dirbti, kad pasiekčiau tiek, kiek jūs pasiekėte“, - pažadėjo naujasis vyr. gydytojo pavaduotojas medicinai.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2018-05-05
Pačiai neteko susidurti su šiuo daktaru, bet girdėjau, kad nuostabus, išmanantis savo srities daktaras, geros sveikatos, ir ilgai dr likti ligoninėje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nijole2018-05-05
Nuostabus gydytojas -sveikatos,stiprybė ir dievo palamos Jums mielas gydytojau - iš didžiosios raidės. Ačiū kad esate. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Birutė2018-05-04
Nuostabus medikas Vytautas Žvirblis,puikiai išmanantis savo darbą,žmogiškas ,atrandantis raminantį žodį ligoniams.Linkiu jam stiprios sveikatos ir dar ilgai likti savo darbo poste. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?