Šilutėje reorganizuota profesinė mokykla

2018-05-09, Parengta pagal respublikinę spaudą
Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklą nuspręsta reorganizuoti.
Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklą nuspręsta reorganizuoti.

Gegužės 2-ąją Vyriausybė nusprendė reorganizuoti 3 profesinio mokymo įstaigas. Šilutėje nuspręsta turėti vieną profesinio mokymo įstaigą, atitinkančią regiono ūkio poreikius ir perspektyvas.

Šalyje veikia 70 valstybinių profesinio mokymo įstaigų. Šįmet planuojama 42 biudžetines profesinio mokymo įstaigas pertvarkyti į viešąsias.

„Šilutėje nuspręsta turėti vieną profesinio mokymo įstaigą, atitinkančią regiono ūkio poreikius ir perspektyvas – prie Šilutės žemės ūkio mokyklos prijungti Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklą. Taip bus atsisakyta besidubliuojančių mokymo programų, visos turizmo, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų programos bus sutelktos Šilutės žemės ūkio mokyklos Turizmo skyriuje. Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriuje vykdomos programos bus perkeltos į Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos bazę, kuri yra šiuolaikiška ir moderni, bus optimaliai užpildytas mokymo korpusas ir bendrabutis, taupomos infrastruktūros išlaikymui skiriamos lėšos. Reorganizavus mokyklas, nenaudojamus pastatus planuojama perduoti savivaldybei“, – dėsto ŠMM.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!