„Šilutės“ krepšininkai susitiko su žmonėmis, padėjusiais komandai sezono metu

2018-05-09, Sergėjus Gvildys
Rajono valdžios atstovai, verslininkai ir fanai susirinko „Jazzbawling“ kavinėje pasveikinti „Šilutės“ krepšininkų su sėkmingu 2017/2018 metų sezonu.
Rajono valdžios atstovai, verslininkai ir fanai susirinko „Jazzbawling“ kavinėje pasveikinti „Šilutės“ krepšininkų su sėkmingu 2017/2018 metų sezonu.

Nacionalnės krepšinio lygos (Mezon NKL) reguliariajame sezone užėmę IV vietą,  „Šilutės“ krepšininkai sulaukė rajono vadovų, rėmėjų ir sirgalių padėkos, o sezono užbaigtuves palydėjo bendru boulingo mini turnyru.

Paskutinę akimirką nepatekę į Mezon NKL finalinio ketverto varžybas,  „Šilutės“ krepšinio komandos krepšininkai susitiko su šiame sezone padėjusiais komandai žmonėmis. Ketvirtadienio popietę VšĮ Šilutės sportas direktorius Dainius Gricevičius į padėkos vakarą  „Jazzbowling“ kavinėje – boulingo klube pakvietė rajono vadovus, rėmėjus ir krepšinio fanus. Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis pasidžiaugė pasiektu geru rezultatu sezone, pažadėjo kitame sezone komandai skirti daugiau dėmesio iš Savivaldybės pusės ir laukti dar gereznių rezultatų. Meras, dėkodamas vyr. treneriui Laimonui Eglinskui, įteikė dovanėlę. Taip pat krepšininkus pasveikino mero pavaduotojas Algis Bekeris, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, rajono tarybos narys Arūnas Pupšys, Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė. Komandos vadovas D. Gricevičius susirinkusiems miesto vadovams, rėmėjams, fanams ir prisidėjusiems /žmonėms įteikė padėkos raštus už finansinę ir organizacinę paramą 2017/2018 metų sezone. Po sveikinimų krepšininkai ir susirinkę svečiai, lydimi šmaikščių renginio vedėjo M. Budraičio replikų, sužaidė mini boulingo turnyre.


Straipsnio komentarai

nepamainomas B U D R A I T I S kuris nebeistengia daugiau jokiu renginių tik paskui valdžia lakstyt 2018-05-15
nuo kada Laukikaitis su savo pakalikais krepšininkais tapo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tai tai tai2018-05-14
tai kad ponas su savimi žaidžia... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2018-05-14
Neaišku - kairė ar dešinė :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
too Budraitienė2018-05-14
Įdomu kas laimi... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Budraitienė2018-05-14
Budraitis eilinį kartą žaidžia bilijardą kelnių kišenėse :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?