Pagėgių mero ataskaita nepatvirtinta, o pažadai neįvykdyti

2018-05-11, Lijana JAGINAVIČIENĖ

Įvyko Pagėgių savivaldybės tarybos posėdis. Jo darbotvarkė buvo patvirtinta beveik per valandą. Tądien  mero Virginijaus Komskio ataskaitą lydėjo kaltinimai, jog  joje ne tik sudėta Savivaldybės administracijos direktorės Dainoros Butvydienės ataskaita, bet ir  atskleisti ūkininkų turimi žemių kiekiai, galvijų skaičiai ir pan.

Pirmiausia, posėdis neprasidėjo laiku dėl nesklandumų, o vėliau dėl to, kad nebuvo iš karto patvirtinta jo darbotvarkė. Pozicija nesutiko, kad pirmiausia būtų pateiktas klausimas dėl mero ataskaitos tvirtinimo. Jie siūlė svarstyti paskutiniu klausimu dėl apimties (beveik 100 lapų), ir jai pristatyti prireiks daug laiko.  Iš pradžių meras nesutiko su šiuo siūlymu, todėl nebuvo patvirtinta darbotvarkė, o tai reiškė, kad turėjo būti numatyta kita posėdžio data. Netrukus V. Komskis paprašė baigti „daryti cirkus“ ir nusileido jį „užspaudusiems  į kampą“, jog klausimas dėl ataskaitos tvirtinimo būtų nukeltas į posėdžio pabaigą. „Mano broliuko darbas“, – taip išsireiškė V. Komskis. Jis turėjo omenyje savo brolį Kęstą Komskį – buvusį Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotoją, „tvarkietį“, pašalintą iš LR Seimo.

Meras trumpai apžvelgė savo ataskaitą. Pagyrė kultūros darbuotojus, muziejininkus, sportuojančius ir t. t. Atėjus laikui ją tvirtinti, nutiko taip, kad 8 tarybos nariai balsavo už jo ataskaitos tvirtinimą, 1- prieš, 4 - nebalsavo. Dar  5 tarybos nariai sėdėjo salėje, bet savo valios neišreiškė. Norėdami nusišalinti nuo balsavimo, jie turėjo palikti posėdžių salę.  Tačiau to nepadarė. O tai reiškia, kad kvorumas buvo, tačiau mero ataskaita buvo nepatvirtinta.  Pats V. Komskis to nesureikšmina: „Nepatvirtinta mero ir tarybos ataskaita. Administracijos direktorė atsiskaito merui ir Tarybai. Nieko tokio. Toliau dirbsime“.

Šių metų sausio mėnesį publikavome straipsnį „Pagėgių meras Virginijus Komskis: „Toks valdymas primena Šiaurės Korėją – bauginimai, atleidimai...“. Politikas žadėjo per savo ataskaitą pateikti daug įdomių dalykų, kurie parodys, kaip iš tiesų leidžiami žmonių pinigai.  Tačiau tai taip ir liko tik pažadai. Kaip sakoma, jei žodžiai skiriasi nuo darbų, tai joks melas, tai – politika.


Straipsnio komentarai

jo2018-05-15
Oi tie Pagėgiai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pgėgiškis2018-05-15
Susivėlė Virgis, prisimelavo ir nebežino kaip išsivynioti. Ir taip aišku, kad su broliuku viską jis planuoja... Komentaras patinka Komentaras nepatinka