Per užpuolimą sulaužyta ne tik nosis ir šonkauliai

2018-05-19, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo apie sumuštą Šilutės rajono Kintų seniūnijos gyventoją. Įvykio aplinkybės miglotos, mat nukentėjusysis buvo ne tik gerokai sužalotas, bet ir girtas.

Gegužės 13-ąją, apie 20 valandą, prie elektros skydinės, esančios Šilutėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, buvo sumuštas vyras, gimęs 1986 metais. Ne gana to jis prarado ir savo, Lietuvos Respublikos piliečio pasą.  

Atvykę greitosios medicinos darbuotojai nukentėjusįjį pristatė į Šilutės ligoninės priėmimo skyrių. Kintiškiui nustatyti nosies ir dešinės pusės šonkaulių lūžimai, galvos sumušimas. Vyras paguldytas į Šilutės ligoninės Traumatologijos skyrių.

Šilutės policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jūratė Kaktienė teigė, kad nukentėjusysis nelabai prisimena įvykio aplinkybes dėl girtumo. „Įvardino tik keletą jį mušusių asmenų galimų pravardžių, o vardų nežinojo. Galimai jį mušė sugėrovai. Dar su nukentėjusiuoju kalbėsime. Žiūrėsime, ką pasakos būdamas blaivus“, - tikino policijos pareigūnė. Kintų seniūnijos gyventojui nustatytas 1,81 promilių girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?