Skaitymo virusas veža

2018-05-24, Danutė Bružienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkė
Renginio metu netrūko geros nuotaikos. Autorių nuotrauka.
Renginio metu netrūko geros nuotaikos. Autorių nuotrauka.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialas buvo pakviestas dalyvauti Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos skaitymo skatinimo iniciatyvų projekte „Gerasis skaitymo virusas: 100 praeities ir dabarties klausimų“.

Dalyvauti projekte Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkės pakvietė ir Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio biblioteką. Konkursas, į kurį įsitraukė visos pradinės klasės, vyko tris mėnesius. Vaikai skaitė ir vienoje, ir kitoje bibliotekoje. Perskaitę knygą, jie turėjo užpildyti skaitymo loterijos bilietą, kuriame nurodė savo vardą, pavardę, klasę, skaitytos knygos autorių, knygos pavadinimą ir datą. Loterijos bilietai buvo metami į tam skirtas dėžes, o  pasibaigus skaitymo konkursui, iš kiekvienos klasės buvo išrinktas  aktyviausias, daugiausiai knygų perskaitęs moksleivis, paskelbta ir geriausiai skaitanti klasė.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filiale pradinukams surengta popietė ,,Skaitymo virusas veža“, kurios metu apdovanoti geriausi projekto „Gerasis skaitymo virusas: 100 praeities ir dabarties klausimų“ dalyviai. Juos pasveikino Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtųjų klasių mergaičių ansamblis atlikdamas dainą anglų kalba ,,Love me like you do“ (vadovė – anglų kalbos mokytoja Živilė Rupainienė). Žemaičių Naumiesčio filialo bibliotekininkės ir mokyklos-darželio bibliotekininkė Vanda Pocienė pasidžiaugė mokinių aktyvumu dalyvaujant šiame projekte ir paskelbė, jog geriausia skaitančia klase išrinkta I klasė (auklėtoja Daiva Jokubaitienė), kuriai atiteko saldus prizas. Skaitymo skatinimo iniciatyvų projekto ,,Gerasis skaitymo virusas: 100 praeities ir dabarties klausimų“ konkurso nugalėtoja tapo I klasės mokinė Goda Kudrešova, II vieta – Karina Kudrešova, III – Greta Juciūtė ir IV – Emilija Mačijauskaitė. Mergaitės apdovanotos padėkos raštais ir knygomis. Paskatinamaisiais prizais, knygomis, bibliotekininkės apdovanojo ir dar keletą moksleivių, aktyviai dalyvavusių konkurse. Ir nors jis baigėsi, tačiau gerasis skaitymo virusas, užkrėtęs vaikus pomėgiu skaityti, tikimės, išliks ilgam.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?