Aivaras Thales pelnė tris įvarčius ir atvedė „Šilutės“ futbolininkus į pirmąją pergalę

2018-05-26, Sergėjus Gvildys
Pavojingas momentas ir šeimininkus išgelbėjo virpstas.
Pirmosios namų varžybos, „Šilutės“ futbolo komandai susiklostė sėkmingai. Savo žiūrovų akivaizdoje šilutiškiai nugalėjo FK „Palanga B“ rezultatu 3:0. Tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone.

Dar prieš sezono pradžią FK „Šilutė“ pasitraukė iš Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių. Dėl finansinių priežasčių  2018 metų sezone pamario futbolininkai rungtyniauja tik LFF II lygos čempionate. Sezono startas prasidėjo skausmingu pralaimėjimu išvykoje Plungės „Babrungui“ – 0:3. Po to sekė triuškinantys pralaimėjimai Šiauliuose ir Klaipėdoje. Šiaulių FA ir Klaipėdos „ Atlanto B“ klubams pralaimėta vienodu skirtumu 0:4. Ir nors gegužės 12 d. Gargžduose FK „Šilutė“ išplėšė lygiąsias 1:1 su vietos „Pramogos SC“ komanda - šilutiškių padėtis turnyrinėje lentelėje atrodė tragiškai. Vos su vienu taškeliu, tikėtis aukštesnės nei paskutinė vietos, būtų daugiau nei naivu. Ir pagaliau futbolo sezono pradžia Šilutėje. Mūsų komandos varžovas iš Palangos, užimantis gerokai aukštesnę – 8 turnyrinės lentelės vietą. Ir atvyko į svečius išsivežti pergalės. Prieš varžybas pakalbintas šilutiškių treneris M. Jazbutis prognuozuoti varžybų baigties nesiryžo. Pasidžiaugė tik tuo, kad komandos žaidimas progresuoja į gerąją pusę. Miesto stadione buvo tik nedidelis būrelis vietos futbolo mėgėjų, atvykusių palaikyt pamario futbolininkų.

Prieš gerą dešimtmetį  buvo sutvarkyta futbolo aikštė pagal Lietuvos aukščiausios futbolo lygos reikalvimus. Tuomet FK „Šilutė“ garbingai kovojo tarp dešimties geriausių Lietuvos fubolo komandų. Šiandien pagrindinė miesto futbolo arena atrodo apgailėtinai. Sprendžiant iš žiūrovų tribūnų, kuriose nebeliko kėdžių,  žiūrovai šiandien nelabai laukiami. Bet  futbolininkai savo žaidimu tik įrodė, jog futbolas Šilutėje dar nemirštas. Puikus komandinis žaidimas tik patvirtino trenerio žodžius apie gerėjantį komandos žaidimą.  Pirmajame kėlinyje abiem komandoms, apsikeitusioms geromis sukurtomis progomis, įvarčių įmušti nepavyko. Tačiau po pertraukos šilutiškių puolėjas Aivaras Thales, pasinaudojęs palangiškių gynėjų klaida, jau 47-ąją minutę realizavo susikurtą progą. Nespėjus palangiškiams atsitokėti, 50 –ąją minutę, tas pats A.Thales gavo progą mušti baudinį. Smūgis buvo tikslus ir svečių vartininkas antrą kartą traukė kamuolį iš savo vartų. Rezultatas tapo 2:0 šilutiškių naudai. Po antrojo praleisto įvarčio FK „Palanga B“ futbolinkai pradėjo žaist aktyviau puolime ir mėgino perlaužt rungtynių eigą. Susikūrę progą prie pamario vartininko A. Šteinio vartų, turėjo galimybę pelnyti įvartį. Tačiau šeimininkus išgelbėjo virpstas. Rezultatyvaus žaidimo dėka 78-ąją minutę, A. Thales pelnė trečiąjį įvartį. Palaužtiems svečiams daugiau nieko pavojingo sukurti nepavyko. Pirmosiose sezono rungtynėse namų aikštėje šilutiškiai šventė pirmąją pergalę. Po šios pergalės FK „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje pakilo į devintąją vietą. Tik prastesnis įvarčių santykis neleido šilutiškiams išstumt iš aštuntos vietos šiandieninių varžovų – FK  „Palanga B“. Kitos rungytnės Šilutės miesto futbolo stadione įvyks birželio 2 d. 17 val. Varžovas – FK „Akmenės cementas“, turintis tiek pat taškų, bet yra praleidęs daugiau įvarčių nei šilutiškiai ir šiuo metu yra dešimtoje vietoje.

nu, vaizdelis2018-05-26
gynejai saugoja kiausus, o tik vartininkas savus vartus Komentaras patinka Komentaras nepatinka