Savaitgalio horoskopas – sausio 10–11 d.

2015-01-10, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Voveraitė
„Shuterstock“ nuotr. / Voveraitė

Nors žiemos savaitgalis puikiais ir šiltais orais tikrai nedžiugina, siūlome paskaityti astrologės Vaidos Budginaitės horoskopą. Galbūt žvaigždės šiomis dienomis jums numačiusios smagių nuotykių?
 

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį darbelių ir užduotėlių gausa trukdys jums mėgautis žiema, jei neprisipažinsite sau, kad jums tos veiklos reikia kaip oro ar vandens. Pakeitę požiūrį į savo atliekamus veiksmus, ir į save dėmesį atkreipsite. Sekmadienio vakarą jūsų optimistiniai lūkesčiai sutaps su jūsų partnerių pasiūlytomis taisyklėmis.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį skirsite tiems, kuriuos mylite, o ypač vaikams ar artimams žmogui. Nesuklysite ir užsiimdami veikla, kuri jums visiems tiekia džiaugsmo, vilties ir optimizmo. Dalį sekmadienio pasiglemš būtinybė pasirūpinti buitimi, santykiais su namiškiais ir sveikata. Sprendimai slypi jūsų gebėjime deleguoti užduotis kitiems.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienis nenuvils, jei nuolat sau priminsite, kad esate ne vieni. Nuolat turite sąveikauti su jus supančia aplinka ir artimaisiais: sužinoti, pranešti, duoti, imti ar padėti. Tokiu būdu rūpestėliai taps maloniai praleistu laiku kartu su šeima. Sekmadienį neignoruokite savo antrosios pusės, kai reikės padėti savo atžaloms ar su jomis susitarti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį suspėsite susitikti su visais, kuriuos norėjote pamatyti ar bent rasite laiko jiems paskambinti. Būti tarp žmonių jums bus labai svarbu. O ir susitarti su gyvenimo draugu bus paprasta. Sekmadienį naminės buities problemos spręsis jūsų visų naudai, jei neatmesite to, kas jus iš pirmo žvilgsnio trikdo ar slegia. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį rūpinsitės materialia savo gyvenimo dalimi. Ir jei turite konkrečių sumanymų, ko reikia jūsų namams – nedelskite, tačiau tik tuo atveju, jei esate tvirtai apsisprendę ir viską gerai apgalvoję. Sekmadienį pokalbiai, išvykos ar susitikimai su vaikais ar mylimais asmenimis suteiks aiškumo jūsų santykiams. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį jūs galite įkvėpti kitus savo konkrečias veiksmais ar pasiūlymais. Tačiau kaip jums elgtis, lai niekas neketina nurodyti – jūs patys turėtumėte diktuoti kitiems šios dienos taisykles. Sekmadienį leiskite sau pailsėti. Vakarop įsigykite prekių, kurios praverstų jūsų vaikui ar pagelbėtų jūsų asmeninei saviraiškai.    

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį galite jaustis kiek įkalinti savo namuose ir šeimyninių problemų gausoje. Bet, jei pažvelgsite į galimybę pasitarnauti šeimos nariams kaip į dovaną, pasaulis nušvis kitomis spalvomis. Sekmadienį niekur neskubėkite. O vakare pasiruoškite rimtiems pokalbiams, kurie vers jus susitelkti, tačiau suteiks vilties.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį teks dažniau galvoti apie kitus nei apie save. Šeštadienį tai bus paprasta, nes noriai leisite laiką su draugais ar bendražygiais, todėl būti vieniems – būtų tikra nuodėmė. Žinosite, kaip padėti kiekvienam, kuriam reikia jūsų draugiškos pagalbos. Sekmadienį gali tekti kažko atsisakyti tam, kad kitas asmuo pasijaustų geriau.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų atlikti veiksmai ar įvykdyti darbai gali padidinti jūsų profesines perspektyvas ar net atlygį. Tačiau per toli kol kas nesižvalgykite – susitelkite į tai, kas jums prieš akis. Sekmadienį jūsų patirtis ir brandus požiūris kažkokia tema, gali būti naudingas bendraujant su draugais ar siekiant savo asmeninių tikslų.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį būsite tie, kurie įkvepia, pamoko ir paskatina kitus. Jūs patys patikėsite, kad viskas įmanoma, ir kitus įtikinsite. Svarbu, nesustoti pusiaukelėje, vos sutikus priešišką žvilgsnį ar sugavus kritikos strėlę. Sekmadienį rūpinsitės savo įvaizdžiu ir reputacija. Jums pasiseks, jei pasitikėsite tuo, kas plika akimi nematoma.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį jūsų įsitraukimas į bendrą veiklą ar bendrus rūpesčius leis pajusti, kad diena nenueina niekais. O jei ne visada būsite atvirai įvertinti už savo nuopelnus, nosies nenukabinkite. Išauš ir jūsų diena. Sekmadienį susitikimai ar pokalbiai su draugais padės pamatyti, kur slepiasi perspektyvos, kurių iki šiol nepastebėjote.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jums būtų sunku ištverti vieniems – norėsite būti su artimu žmogumi, draugais ar kitais jums svarbiais žmonėmis. Taip praleistas laikas leis apsikeisti mintimis, kurios galbūt nebetelpa jūsų galvoje. Sekmadienį atskleistos paslaptys ar padaryti susitarimai gali pastūmėti jus jūsų aukščiausių tikslų link.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?