Katyčių seniūnijoje liepsnojo ūkinis pastatas

2018-05-30, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Gegužės 23-osios vakarą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Katyčių seniūniją, nes Versmininkų kaime užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Sudegė ne tik patalpose buvę daiktai.

Šilutės ugniagesiai pranešimą apie kilusį gaisrą gavo 19 valandų 54 minutės. Malšinti liepsnų pasitelktos trys ugniagesių auto cisternos. Ugnis buvo užgesinta apie 22 valandą. „Kriminalo lyg ir nėra. Pastate nebuvo elektros instaliacijos. Gaisras kilo dėl pašalinės ugnies. Gali būti - tai vaikų darbas, o gal ir dėl numestos nuorūkos. Aiškinamės“, - sakė Šilutės priešgaisrinės tarnybos atliekantis viršininko pareigas Arūnas Ališauskas.

Raudonų plytų ūkinis pastatas gerokai apdegė. Sudegė mediniai jo priestatai.  Netoli pastato, t. y. už 10 metrų stovintis namas neužsidegė. Suskilo tik trijų langų stiklo paketai. Katyčių seniūnas Jonas Lukošaitis teigė, kad nelaimės ištiktą šeimą gerai žino ir jau aplankė. „Tai tvarkingi žmonės. Augina penkis vaikus nuo 4 iki 16 metų amžiaus. Jie tikrai prižiūrimi tėvų“, - pradėjo pokalbį pašnekovas. Pasak jo, Versmininkuose jie apsigyveno prieš metus.

Gaisro metu sudegė šuo ir kelios vištos, vaikų dviračiai. Pavyko išgelbėti veršelį. „Liepsnojantį pastatą pastebėjo pats šeimininkas, kuris darbavosi netoli namų esančiose ganyklose. Vaikai buvo namuose.  Žmona tuo metu lankė sergančią giminaitę. Dabar šeimai reikia pagalbos. Skirsime pašalpą. Kiekvienam reikia pagalbos, o jei jos negali suteikti - tai ir geras žodis paguodžia“, - kalbėjo seniūnas. Jis prašo gyventojų –  gal kas nors gali daugiavaikei šeimai padovanoti dviratukus.

„Vagis ateina ir palieka sienas, o ugnis – nieko. Įvyko, kaip įvyko. Šeimai tikrai reikia pagalbos. Stengsimės padėti, kiek galėsime“, - tikino J. Lukošaitis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?