Šoko visa Žibų pradinė mokykla

2018-06-07

Gražų gegužės antradienio rytą visa Šilutės Žibų pradinės mokyklos bendruomenė rinkosi į linksmą ir nuotaikingą renginį „Visa mokykla šoka“. Šis projektas organizuojamas visoje Lietuvoje, o šiais mokslo metais mūsų mokykla irgi nusprendė prisijungti. Į renginį subūrėme per 300 šokėjų.

Šokių mokiniai mokėsi per šokių pamokas. Dirbo visi nuoširdžiai ir kantriai, išmoko daug lietuvių tradicinių šokių, kuriuos apjungė linksmos vaikų skaičiuotės. Specialiai šiam renginiui mokytoja Silvija Vasiliauskienė subūrė gyvai grojančią mokytojų kapelą. Per pertraukėles renginį vedusi šokio mokytoja-metodininkė Alina Urbonienė priminė kai kurių šokių kilmę ir senovės lietuvių papročius.

Šventė prasidėjo šokiu „Mažas mūsų ratelis“. Linksmai ratuodami mokiniai sukvietė savo draugus ir mokytojas į ratelius: dainuodami šoko „Upytėlė teka“, „Mano tėvas žvejas“, „Žuvininkai mes esme“ ir  kitus. Šventę užbaigė nuotaikingasis „Suktinis“. Visa mokykla iš klasių ratelių perėjo į vieną didelį ratą ir šventę užbaigė plojimais, gyva rankų banga. Svarbiausia, kad buvo suburta visa mokykla į vieningą veiklą, prisiminti mūsų krašto papročiai bei tradicijos. Vaikams patinka šokti ir dainuoti kartu. Ateityje planuojama daryti kuo daugiau renginių, kurie mokinius skatintų gerbti savo tautiškumą, primintų liaudies papročius ir tradicijas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?