Treneris L. Eglinskas lieka Šilutėje

2018-06-07, Sergėjus Gvildys

Praėjusį sezoną Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje „Šilutės“ krepšinio komandą išvedęs į lygos lyderių gretas, jaunasis treneris Laimonas Eglinskas sukirto rankomis su klubu ir ateinančiam sezonui, kuriame iškelta užduotis – dalyvauti finalinio ketverto varžybose.

Praėjusią savaitę sužinojome, kad Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje runktyniaujančią „Šilutės“  komandą ateinantį sezoną treniruos Laimonas Eglinskas. Šią žinią patvirtino VšĮ Šilutės sportas direktorius D. Gricevičius. Direktorius pažynėjo, jog kontraktas pratęstas 2018/2019 metų sezonui. Kontrakto sąlygos neskelbiamos, tačiau jos geresnės nei praėjusį sezoną, kuomet „Šilutės“ krepšininkai per žingsnį buvo nuo finalo ketverto varžybų. Šiemet derybose su treneriu dalyvavo ir rajono valdžios atstovai: meras V. Laurinaitis, vicemeras A. Bekeris, Administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Pozingis. Buvo pritarta trenerio pageidaujamoms kontrakto sąlygoms ir iškelti tikslai. Komanda naujajame sezone turi patekti į finalinį ketvertą. Šiam tikslui įgyvendinti rajono vadovybė įsipareigojo padidinti krepšinio komandos biudžetą. Šiuo metu vyksta darbai, susiję su naujos komandos komplektavimu. Pagal galiojančias sutartis komanda turi  tris žaidėjais - A. Globį, A. Gaudį ir E. Džiaugį. Jau birželio 11 – 14 dienomis Šilutėje vyks žaidėjų peržiūros stovykla, kurią organizuoja L. Eglinskas. D. Gricevičius paminėjo, jog komandoje norėtų pmatyti Justą Nausėdą. Domimasi tokias žaidėjais, kaip Julius Jucikas, Benas Griciūnas, Aurelijus Pukelis. „Gali būti, kad prie komandos prisijungs ir amerikietis Jeffery Perkins. Jei teigiamai išsispręs kai kurie biurokratiniai ne krepšinio keblumai, tai tikrai kitame sezone išvysime jį su „Šilutės“ marškinėliais. Taip pat komandos sudėtyje turėtų būti ir vietinių jaunųjų žaidėjų iš sporto mokykolos“, - dalinosi komandos komplektavimo perspektyvomis D. Gricevičius.


Straipsnio komentarai

Jonas2018-06-07
Griceviciau tu griceviciau, kol tu busi ir sedesi sporto kedej tol bus visiskas krachas tu esi pinigu grobstytojas ir slykstukas, visi tai zino Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?