Valstybės tarnautojui skirta griežčiausia tarnybinė nuobauda

2018-06-11, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
E. Benetis nebuvo kalbus.
E. Benetis nebuvo kalbus.

Gegužės 28 dieną Edmundas Benetis atleistas iš Šilutės rajono savivaldybės vyriausiojo architekto pareigų dėl šiurkštaus tarnybinio nusižengimo. Savivaldybės vadovai tikina, kad darbuotojas viršijo savo įgaliojimus.

Vyriausiojo architekto funkcijas laikinai pavesta eiti Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjui Viktorui Bičkauskui. Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis teigė, kad darbuotojas atleistas dėl to, kad viršijo įgaliojimus. Kokius, neatskleidė. Pasak jo, buvo sudaryta komisija, kuri ir vertino pavaldinio darbą.

Šilutės meras Vytautas Laurinaitis buvo atviresnis. „Atleidom dėl to, kad savivaliavo, priimdavo sprendimus, rašė raštus nesuderinęs. Dėl jo darbo sustojo daug projektų. Kad ir bendrasis planas – daug reikalavimų ir nieko pagrįsto“, -  sakė meras. Pasak jo, jis neatmeta to, kad atleistas darbuotojas gali kreiptis į teismą.  V. Laurinaitis priminė, kad  šių metų rugpjūtį su E. Benečiu būtų nutraukta darbo sutartis, mat jis būtų išleistas į pensiją, o  sutarties pratęsti nebuvo net minčių. „Nebuvo jis ir anksčiau geras... Nebėjo suprasti,  jis pagalbininkas, patarėjas ar kaip stabdys“, - atviravo meras.

Pats E. Benetis taip pat nebuvo kalbus.  Jis atsisakė komentuoti. Pašnekovas pripažino – tokių įvykių, kada atleidžiamas taip valstybės tarnautojas, nėra daug ne tik Šilutėje, bet ir šalyje.  Ar kreipsis pašnekovas į teismą teisybės ieškoti, neatsakė konkrečiai: „Dar galvosiu. Laiko yra“.

 


Straipsnio komentarai

Citizen 2.02018-06-12
Prie Savivaldybės reikėtų tokio panašaus perspėjančio ženklo pasiskolinto iš Kauno "Šilutė tvarkosi". Arba "Šilutės švarinasi". :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka