Pagėgiuose startavo krepšinio vasaros sezono atidarymas

2018-06-09, VšĮ Sporto ir turizmo centras informacija

Paskutinį gegužės penktadienį krepšinio mėgėjai rinkosi Pagėgių sporto aikštyne, esančiame prie Pagėgių pradinės mokyklos. Gatvės krepšio turnyre „Vasara su krepšiniu“ dalyvavo tiek pagėgiškiai, tiek krašto svečiai.

Pirmiausia savo jėgas krepšinio aikštelėje išbandė  jaunimo komandos (iki 35 metų). Iš viso dalyvavo 6 komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į 2 grupes. III vietą turnyre iškovojo komanda „Sniegelis“, II - „Liūnas“, o čempionais tapo „Jauniai“ (Lukas Sudeikis, Jonas Levickas, Klaidas Pilkis).

Išsiaiškinus, kurios komandos jaunimo tarpe pajėgiausios, į aikštę išbėgo veteranai (35 metų ir vyresni). Šioje amžiaus grupėje varžėsi 3 komandos. III vieta džiaugėsi „Cukrinių“ komanda, antrieji - „Buivolai“, o nugalėtojų vardus iškovojo komanda „STIHL“ (Arūnas Skvirba, Vidas Austynas, Valdas Vytuvis). Prizines vietas iškovojusios komandos buvo apdovanotos medaliais bei taurėmis. Prizus krepšinio mėgėjams įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Renginio organizatorius - VšĮ Sporto ir turizmo centras.