K. Gedminas: „Mes tikime Lietuva, o Jūs?“

2018-06-13
G. Landsbergis TS-LKD partijos pirmininkas ir K. Gedminas kandidatas į Pagėgių sav. merus
G. Landsbergis TS-LKD partijos pirmininkas ir K. Gedminas kandidatas į Pagėgių sav. merus

Šią savaitę švenčiame Sąjūdžio jubiliejų – garbingą 30 m. sukaktį, nuo pirmosios Sąjūdžio įkūrimo kibirkšties 1988 m. birželio 3 d., kai buvo išrinkta Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė grupė. Nuoširdžiai visus sveikiname, kurie ėmėsi iniciatyvos ir subūrė Sąjūdžio žmones, kurie prisidėjo prie aktyvių nepriklausomos Lietuvos atkūrimo darbų. Tai  to laikotarpio drąsus ir ryžtingas žingsnis, iš kurio mes iškovojome galimybę gyventi vieningai ir teisingai, galimybę patiems tvarkyti savo gyvenimą nepriklausomoje Lietuvoje. Saugokime mums suteiktą galimybę kurti ateitį kartu!

Gegužės mėnesį paminėjome 25-ąjį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos jubiliejų. Šios organizacijos susikūrimo ištakos kilo iš Sąjūdžio, išsaugant demokratijos principus prieš atsirandančius ir vis dar gajus bei naujai įsikuriančius populistus ar norinčius valdyti pagal sovietinius principus. Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partiją jungia bendraminčių bendruomenė: konservatoriai, Lietuvos krikščionys demokratai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, tautininkai, visi pritariantys partijos veiklai ir puoselėjamoms vertybėms, taip pat tie, kurie siekia kurti ateitį kartu ir tiki Lietuva. Šiemet „Lietuvos ąžuolų“ atminties ir pagarbos ženkleliais apdovanoti bendražygiai, kurie prisidėjo prie partijos steigimo ir jos stiprinimo. TS-LKD Pagėgių skyrius taip pat turi garbingų „Lietuvos ąžuolų“ – tai Justinas Šmitas, apdovanotas auksiniu ženklu, Romualdas Jarusevičius – sidabro, o Teresė Šabasevičienė ir Aleksandras Raudonius – Garbės ženklais. Bet yra ir daugiau skyriaus narių, pasižymėjusių partijos veikloje, ir naujai prisijungusių aktyvių narių.

Kęstutis Gedminas, TS-LKD Pagėgių skyriaus pirmininkas, sako, jog Savivaldybėje vykdomas bauginimas, grasinimai, o nebūtų dalykų pasakojimai klesti ten, kur trūksta žinojimo, viešumo ir pasitikėjimo savimi. Partijos kandidatu į Pagėgių savivaldybės merus K. Gedminas pripažįsta, jog tai – provincijos ir mažų miestelių liga, kurią gydyti reikia tik pilietiškumu, atviru bendravimu ir veiklos skaidrumu. Todėl skyriaus pirmininkas nuoširdžiai kviečia: „Būkite pilietiški ir aktyvūs, junkitės prie demokratiškos, teisingos, Pagėgių savivaldybės klestėjimo siekiančios bendruomenės. Kurkime ateitį kartu, nes mes tikime Lietuva!”


Straipsnio komentarai

ožys vėl valdžios užsimąnė paskutinę Lietuva dabaigt jam reikia 2018-06-17
ar dar per 27 m mažai Lietuvos išvogė dar permažai vėl koncervai savo slibiniška galva į Lietuva kiša Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nu da2018-06-15
tikrai geriau negu komskynas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2018-06-14
Jei valdžioje konservatoriai tai Lietuva be ateities. Dvidešimt septynių metų patirtis tai rodo. Bus sumažintos pensijos atlyginimai ir numautos kelnės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka