Sezonas prasidėjo – Šilutėje atidarytas „Beždžionių pliažas“

2018-06-14, Kęstutis JOČYS
„Beždžionių pliažo“ vaizdai. K. Jočio nuotraukos
„Beždžionių pliažo“ vaizdai. K. Jočio nuotraukos

Antradienį prie poilsiavietės, šilutiškių vadinamos „Beždžionių pliažu“, buvo susirinkę girininkijos darbuotojai, sportininkai, rajono savivaldybės, žiniasklaidos atstovai ir šiaip smalsuoliai į oficialų jos atidarymą.

Poilsiavietė pasikeitusi neatpažįstamai

Tokiems apsileidėliams, kaip ir šių eilučių autoriui, kurie per pastaruosius metus nesugebėjo surasti laiko aplankyti šios šilutiškių pamėgtos poilsiavietės, pamatytas vaizdas buvo malonus siurprizas. Sutvarkytas didžiulis plotas teritorijos su smėlio takais, beveik 800 m sporto trasa su įvairiais, iš medienos pagamintais treniruokliais, suręstos tvirtos pavėsinės, stalai su suolais, aplinką puošiančios medinės skulptūros, smėlio aikštelė tinklinio mėgėjams ir Šyšos paplūdimys – tai dar ne viskas, ką galima ne tik pamatyti, bet ir smagiai praleisti laisvalaikį.

Miškininkų dovana šilutiškiams

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis, sveikindamas susirinkusius, pareiškė: „Drąsiai sakau, kad mes tobulėjame iniciatyvių žmonių dėka, kurie ne tik teikia idėjas, bet ir patys jas realizuoja“. Jis priminė Šilutės baldų įmonės ir Meno mokyklos bendrą projektą, kai buvo piešiniais papuošta palei teritoriją pastatyta mūrinė tvora, o taip pat ir šį, kurio prieš trejus metus ėmėsi Šilutės miškų urėdija ir šiandien sutvarkytą poilsiavietę dovanoja šilutiškiams ir ne tik jiems. VĮ Valstybinių miškų urėdijų Šilutės regiono padalinio dabartinis vadovas Viktoras Aužbikevičius priminė, kad šio projekto sumanytojas – buvęs urėdas Vaidas Bendaravičius ėmėsi ir konkrečių darbų. Sąmatinė projekto vertė siekė 76 tūks. eurų, iš ES struktūrinių fondų buvo gauta 43 tūks. eurų. Jis nuoširdžiai padėkojo rangovams, girininkijos darbuotojams už nuveiktą didelį darbą, kurio vaisiais galės naudotis visi, mėgstantys poilsiauti prie vandens. V. Aužbikevičius taip pat palinkėjo būsimiems poilsiautojams supratingumo, kad tai, kas padaryta, ilgam išliktų visų džiaugsmui, o ne suniokojimui.

Poilsiavietės atidarymo metu vyko ir mini tinklinio turnyras, kuriame jau trečius metus iš eilės komandos varžėsi dėl Miškininkų taurės. Dar vienas malonus siurprizas susirinkusiems – katile kunkuliuojanti šiupinynė su šonkauliukais.

Šiltos ir turiningos vasaros visiems „Beždžionių pliažo“ lankytojams!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?