Vaikų vasaros poilsio stovyklėlė „Aukime sveiki“

2018-06-16, Mokytoja Violeta Lukočienė

Šešias dienas Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Aukime sveiki“. Į stovyklėlę susirinko apie 100 mokinukų. Vaikai ir tėveliai patenkinti, nes kol mokosi vyresnieji broliai ar sesės, pradinukai linksmai stovyklauja.

Iš pat ryto stovyklautojai susirinkdavo į rytinį pasitarimą, susipažindavo su dienotvarke, pasiskirstydavo į būrius ir atliekdavo įvairias sportines, pažintines, kultūrines išvykas. Būriai „Vasariukai“, „Pabiručiai“, „Sportininkai“, „Boružėlės“, „Vasariukai 2“, „Draugystė“, „Svajokliai“ , „Šypsenėlės“ Tarptautinei vaikų gynimo dienai nupiešė piešinius mokyklos kieme, likusią dienos dalį kūrė paveikslus iš gamtos prie Šyšos.  Kitą dieną išvyko į Šereitlaukį apžiūrėti „Raganų eglės“, suskaičiuoti jos kamienų ir pasidžiaugti, kad šis medis dalyvavo Europos gražiausių medžių  konkurse. Ant Rambyno kalno surengė dainų šventę, skirtą Vydūnui.   Kitomis dienomis stovyklautojai dalyvavo netradicinėse sporto varžybose mokyklos stadione. Galėjo pasimokyti žaisti regbį, mažąjį futbolą, kitus lauko žaidimus. Aplankė įžymias ir lankytinas Šilutės vietas,  ne vieną kilometrą apsuko aplink  miestą. Stovyklautojai galėjo sumerkti kojas Baltijos jūroje Palangoje, pasigrožėti Botanikos sodu, parku, užlipti ant Birutės kalno.

Paskutinę dieną stovyklautojai šokinėjo ant batuto, mokyklos stadione aktyviai sportavo, žaidė  žaidimus. Stovyklos uždaryme būriai surengė „Muzikinę kaukę“. Stovyklautojų laisvalaikiu rūpinosi pradinukų mokytojos. Gražios, šiltos ir saugios vasaros!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?