Paskutinė mokslo metų diena Degučiuose

2018-06-17, Žemaičių Naumiesčio Degučių skyrius

Ir vėl atsisveikinome su dar vienais mokslo metais... Vasara šiemet itin skubėjo ateiti pas mus ir, dar net nesibaigus gegužei, užėmė savo pozicijas. Taigi, mūsų  šventės diena, gegužės 31, išaušo irgi labai saulėta  atnešdama mums gerą nuotaiką bei šypsenas.

Vaikai ir jų tėveliai rinkosi  į mokyklą. Iš pradžių mokiniai parodė tėveliams, ko išmoko: vaidino, dainavo, deklamavo eiles. Po to buvo įteikti pažymėjimai ketvirtokams – jie atsisveikino su pradžios mokykla. Taip pat buvo apdovanoti geriausiai besimokantys, įvairių varžybų nugalėtojai, daugiausia knygų perskaitę mokiniai. Dovanų ir gerų linkėjimų sulaukėme ir iš šventės svečių –  Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ugdymo aptarnavimo skyriaus vedėjos Danutės Lileikienės bei Degučių bendruomenės seniūnaitės Vilijos Eičienės.

Pasibaigus oficialiai daliai, lauke vaikų ir tėvelių laukė staigmena – nemokamas batutas ir įvairūs žaidimai, kuriuos mums dovanojo Bendruomeniniai šeimos namai, esantys Žemaičių Naumiestyje ir šaunios jų darbuotojos. Visi labai džiaugėmės  galimybe smagiai praleisti popietę, varžytis tarpusavyje įvairiose estafetėse, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti įvairiais prizais. Žaidimai ir pramogos tęsėsi iki pat vakaro, nes niekas nebenorėjo eiti namo. Už šias nuostabias pramogas ir prizus norime nuoširdžiai padėkoti projekto koordinatorei Almai Pupšienei, socialinei darbuotojai Irenai Vismantienei, vaikų priežiūros specialistei Indrei Lileikienei bei Viktorijai Jurkšaitienei.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?