Šilutės futbolininkai sutriuškinti Kretingoje

2018-06-16, Sergėjus Gvildys
FK „Šilutė“ puolėjas D. Paldauskas. S. Gvildžio nuotrauk
Triuškinamu  rezultatu, net 7:3  FK „Šilutė“ futbolininkai buvo nugalėti Kretingoje. Varžybų baigtis jau buvo aiški pirmosiomis varžybų minutėmis, kuomet kretingiškiai per pirmąsias aštoniuolika minučių įmušė net keturis įvarčius.

Savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos II lygos vakarų zonoje buvo žaidžiamos 9-ojo turo rungtynės. Pamario futbolininkai svečiavos Kretingoje, kur susitiko su vietos futbolo komanda „FK Minija“.  Jau varžybų pradžioje šeimininkai aktyviai pradėjo spausti „Šilutės“ futbolininkų vartų pusę ir 4-ąją minutę pasižymėjo kretingiškių legionierius Viktor Munoz. Pamario fubolininkus greitas įvartis, matyt, gerokai sutrikdė. Nesugebėdama nieko priešpastatyti,  „Šilutė“ praleido dar du greitus įvarčius. 9-ąją ir 4-ąją minutėmis pasižymėjo šeimininkų žaidėjas – 22 metų saugo pozicijoje žaidžiantis Edgaras Drąsutis. O 18-ąją ir 38-ąją minutėmis šilutiškių vartininką nuginklavo  Evaldas Grabauskas. Vis tik, baigiantis kėliniui, jaunasis „Šilutės“ gynėjas Arvydas Miklovis 42-ąją minutę sušvelnino rezultatą. Į pertrauką komandos išėjo, švieslentėje šviečiant rezultatui 5:1. Po pertraukos, šeimininkai atliko keitimus ir 60-ąją minutę FK „Minija“ žaidėjas Mindaugas Grušauskas pasižymėjo įvarčiu į „Šilutės“ vartus. Jis  taip pat ir 80-ąją minutę įmušė septintąjį įvartį. 83-ąją minutę už grubią pražangą vienuolikos metrų baudiniu buvo nubausti „FK Minija“ futbolininkai. Šilutiškis puolėjas Darius Paldauskas nepaliko vilčių šeimininkų vartininkui ir sušvelnino  rezultatą. O 86-ąją minutę „Šilutės“ gynėjas Tomas Čeliauskas pelnė dar vieną įvartį, bet šilutiškiams tai buvo skaudžiausias pralaimėjimas šiame sezone, po kurio FK „Šilutė“ smuktelėjo į 10-ąją turnyrinės lentelės vietą. Didžiajame futbole po tokių skaudžių pralaimėjimų, atsakomybę prisiima komandos vairininkas ir atsistatydina. Ar garbės kodeksas galioja II lygoje rungtyniaujančios FK „Šilutė“ komandos treneriui Mariui Jazbučiui?