Fortūna šypsojosi stipriau mojuojantiems didžiąja rakete

2018-06-18
II vietos laimėtojas Mantas Mirauskas ir čempionas Tomas Steponkus.
Devintojo lauko teniso turnyro „Pamarys“ finale Tomas Steponkus (Kaunas) įveikė Mantą Mirauską (Šilutė) – 6:3, 6:3. Nugalėtojas pademonstravo atakuojantį žaidimą, pagrįstą stipriais smūgiais. Mantas liko antras. III vietą užėmė Rimas Ubartas nugalėjęs Dionizą Liatuką.

Turnyras, kurį surengė Šilutės teniso klubas „Verdena“ (vadovas Marijus Budraitis), vyko  gegužės 25-27 dienomis Arūno Dikšo bei Dariaus ir Renatos Steponkų kortuose Mažiuose ir Macikuose. Dalyvavo 22 klubo nariai. Žaista dviejų minusų sistema (Vyr. teisėja – Gitana Mėgelaitienė, teisėjas – klubo įkūrėjas Viktoras Bučius).

Aukštesniojo reitingo žaidėjai Artūras Raicevičius ir Mantas Mirauskas, jau perkopė keturiasdešimtmetį ir „įbrido“ į veteranų amžių. Pastarasis į finalą prasiveržė, o Artūras šį kartą kluptelėjo pusfinalyje: po atkaklios kovos neatsilaikė prieš būsimąjį nugalėtoją T. Steponkų. A. Raicevičius sumanus taktikas, moka išnaudoti silpnąsias varžovo puses, pavaikyti jį po kortą ne tiek stipriais, kiek itin tiksliais smūgiais. 29 metų T. Steponkus labiau pasikliauja stipriais smūgiais, galingesniu padavimu. Jaunesnės kartos tenisininkai žaidžia greičiau, todėl senjorams sunkiau sekasi atremti jų atakas. Kartais veteranams pavyksta pergudrauti jaunesnius, tačiau vis dažniau pergali jaunesni. T. Steponkus įveikė A. Raicevičų rezultatu 7:5, 6:2. O dvikovoje dėl turnyro čempiono titulo T. Steponkus nugalėjo M. Mirauską – 6:3, 6:3. Mantas pakeliui į finalą įveikė Vilių Čičirką, Lauryną Jaruškevičių, pusfinalyje po sunkios kovos šventė pergalę prieš Rimą Ubartą – 6:3, 6:4. Kovoje dėl III vietos R. Ubartas, pasižymintis akcentuotu dešininiu smūgiu, apžaidė Dionizą Liatuką – 6:1, 6:1. Dionizas liko ketvirtas, penktas – Tomas Štakas, šeštas – A. Raicevičius, septintas – L. Jaruškevičius.

Paguodos turnyrą laimėjo Žilvinas Petrošius įveikęs Tomą Girskį – 6:4, 7:5. Mažajame paguodos turnyre sėkmingiausiai žaidė Mantas Andriekus, nugalėjęs kortų šeimininką Arūną Dikšą – 6:4, 6:4. Turnyras galėjo būti dar įdomesnis, bet nedalyvavo pajėgūs žaidėjai: Marius Mėgelaitis, Paulius Dijokas, Česlovas Normantas. Turnyro prizininkai buvo apdovanoti.

rusniskis2018-07-17
kas cia per kaimo turnyras , silute - naujieji vasiukai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka