Statybos Šilutėje pagaliau prasideda

2018-06-21, Saulius SODONIS
Statybų aikštelėje. S. Sodonio nuotrauka.
Statybų aikštelėje. S. Sodonio nuotrauka.

Birželio 11 dieną, panašu, pagaliau prasidėjo realūs Šilutės autobusų stoties bei autobusų parko statybos darbai.

Nors iš ryto purškė nestiprus lietus, tačiau Tilžės gatvėje buvusio Šilutės autobusų parko vietoje prie šviežiai suvežto grunto, darbų pradžios laukė būrelis UAB „Žibai“ įmonės statybininkų. Viena kiemo dalis buvo atitverta mediniais atitvarais. Vyrai kalbėjo, kad netrukus prasidės rimti darbai – jie tam pasirengę. Tokie pat mediniai atitvarai buvo ir būsimo Autobusų parko teritorijoje Dariaus ir Girėno gatvėje šalia „Šilutės šilumos tinklų“. Gruntas čia taip pat buvo išlygintas ir paruoštas statybos darbams. O antradienį čia jau stovėjo pamatų polius galintis gręžti traktorius.

Pagal prieš kovo 22 dieną garsiai statytojų ištartus darbų pabaigos terminus, visų laukiamas ir iki šiol neįvardintas prekybos centras Tilžės gatvėje, buvusio autobusų parko teritorijoje, duris turi atverti gruodžio 10 dieną. Apie tai rašyta „Yra žinių apie Šilutės autobusų stotį“. Tačiau tai buvo prieš tris mėnesius. Tuomet statytojai buvo pasižadėję, kad jei reikės – dirbs ne po 8, o tiek valandų, kiek reikės. Belieka to tikėtis, nors statybos technologiniai procesai darbų terminams taip pat gali turėti įtakos.

Džiugu, jog taip jau sutapo, kad kaip tik tuo pačiu metu pirmadienį, birželio 11 dieną, prasidėjo ir parengiamieji darbai, pradedant statyti estakadą per užliejamą kelio ruožą į Rusnę.


Straipsnio komentarai

...dugne2018-06-21
Chakeriai rado. Kodai nulaužti.
Satelitai praneš. Maažai nebus.
https://www.youtube.com/watch?v=OeSok4Gzrcw
;-(*
silmylge@iamlt.lt
Komentaras patinka Komentaras nepatinka