„Pagėgių kraštas“ paminėjo savo veiklos dešimtmetį

2018-06-22, Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė
Susirinkusieji mielai dalyvavo lektorius, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojo iš Saviugdos mokyklos Vygando Pikčiūno vedamose užsiėmimuose. Autorės nuotrauka.
Susirinkusieji mielai dalyvavo lektorius, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojo iš Saviugdos mokyklos Vygando Pikčiūno vedamose užsiėmimuose. Autorės nuotrauka.

Savaitgalį Kriokiškių bendruomenės namų prieigos šurmuliavo nuo svečių gausos. Juos pasitiko  Sigito Kazakevičiaus saksofonu atliekamos muzikos svajingi garsai. Vietos veiklos grupė „Pagėgių kraštas“ (toliau VVG) vadovė Rasa Stonienė sukvietė visus narius: bendruomenių pirmininkus, steigėjus, verslo ir valdžios atstovus, pirmosios ir dabar naujai išrinktos ir patvirtintos vietos veiklos grupės valdybos narius, buvusius ir esamus darbuotojus, kitų organizacijų atstovus paminėti veiklos sukaktį, pasidžiaugti veiklos rezultatais, prisiminti nuveiktus darbus bei padėkoti VVG „Pagėgių kraštas“ organizacijos nariams ir bičiuliams.

Simboliška dovana ir gražiais žodžiais padėkota pirmininkui Edmundui Inciui, kuris prisidėjo prie VVG „Pagėgių kraštas“ organizacijos įsteigimo ir dešimt metų sėkmingai vadovavo. Renginio metu buvo dėkojama organizacijos steigėjams: Bronislovui Budvyčiui, Dainorai Butvydienei, Edmundui Inciui, Virginijui Komskiui, Sigitui Stoniui, Redai Tamašauskienei. Šie žmonės dalijosi prisiminimais iš pirmųjų posėdžių, kai dar nebuvo aiški šios grupės veiklos strategija, gairės, kryptys ne tik Pagėgių krašte, bet ir visoje Lietuvoje. Ypatingai šiltai prisimintas ilgametės darbuotojos, Administracijos vadovo pavaduotojos Staselės Bružienės kruopštus darbas. Pasak kalbėjusiųjų, daug sėkmingų paraiškų pateikta būtent šios moters, jos kompetencijos ir darbštumo dėka.

Buvo pristatyta ir naujoji valdyba, kurią sudaro trys sektoriai: pilietinės visuomenės, verslo ir vietos valdžios. Pirmąjį atstovauja Kristina Dvarvytienė (Šilgalių kaimo bendruomenė), Leonas Mišeikis (Vilkyškių bendruomenė), Reda Tamašauskienė (Kriokiškių kaimo bendruomenė). Verslo sektorių atstovauja Kęstas Komskis (Pagėgių savivaldybės verslininkų asociacija), Romualdas Mančas (ūkininkas), Ramūnas Šimkus (ūkininkas). Vietos valdžios sektorių atstovauja Dainora Butvydienė (Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė), Gražina Jankauskienė (Pagėgių savivaldybės tarybos narė), Rita Vidraitė (Pagėgių savivaldybės mero patarėja).

Sveikinimo žodžiais ir simboliškomis dovanomis dalijosi bendruomenių pirmininkai, Martyno Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė, prisiminusi du didelius projektus, VVG pagalba vykdytus muziejuje. Įgyvendintais bendrais projektais džiaugėsi ir Pagėgių savivaldybės turizmo ir informacijos centro direktorė Ilona Meirė. Susitikimo pabaigoje nustebino malonumo ir naudos suderinimas, nes organizatoriai pasirūpino, kad susirinkusieji turėtų išskirtinį seminarą bendravimo, tarpusavio santykių kūrimo, gebėjimo atsirinkti informaciją ir tiesiog atsipalaiduoti mūsų beprotiškai lekiančiame gyvenime. Smagų užsiėmimą vedė lektorius, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas iš Saviugdos mokyklos Vygandas Pikčiūnas.

Kiekvienam atėjusiam bendrystei pajusti buvo skirtas medaus stiklainėlis, įteikta stilizuota medinė vėliavėlė su VVG simbolika. Pokalbiams prie gausaus vaišių stalo puikiai akomponavo Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela „Vaivorykštė“, kurių muzika nepaliko abejingų ir, nežiūrint karšto oro, atsirado norinčių pasisukti valso ar polkutės sūkury.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kurios veiklos pasiilgote labiausiai?