Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičius ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

2018-06-24

Susipažinę internete, jiedu vienas kitam į akį kaipmat krito. O susitikus realybėje, nei vienam, nei kitam klausimų daugiau nebekilo. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, kuri po 6 metų draugystės atvedė ir prie altoriaus. Šeštadienio popietę Švėkšnoje susituokė Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičius (25) ir „Carolina make up studio“ vizažo meistrė Laurita Vilkaitė (24). 

Šeštadienio popietę žavioje Švėkšnos miestelio bažnyčioje įvyko pati gražiausia klaipėdiečių Arno Butkevičiaus ir Lauritos Vilkaitės gyvenimo šventė. Pora po kiek daugiau nei 6 metų draugystės čia susituokė.

„Šis miestelis turi ypač gražią bažnyčią. Antroji šventės dalis taip pat bus netoliese, todėl ir išsirinkome šią vietą“, – 15min šypsodamasi pasakojo Laurita Vilkaitė. 

Praėjusiais metais susižadėję, jiedu nusprendė nieko nelaukti ir iškart kibti į malonius vestuvių planavimo darbus. Ir sau šventę susikūrė tokią, apie kokią visuomet svajojo.

„Nuotakos suknelę radau gana nesunkiai ir ganėtinai anksti, lapkričio mėnesį. Išsirinkau „Pronovias“ dizainerių kurtą suknelę. Vyro kostiumą išvydau tik vestuvių dieną, taip Arnas mane norėjo nustebinti“, – kalbėjo ji.

Apsimainę žiedais, pora iš bažnyčios išėjo jau galintys vienas kitą oficialiai vadinti vyru ir žmona. Laurita po ceremonijos pasirinko vyro pavardę ir tapo Butkevičiene.

Iškart po to Laurita ir Arnas išsiruošė į fotosesiją: „Po jos tęsime šventę su šeima ir artimais draugais sodyboje. Svečių bus apie 70“, – sakė ji.

O atšokę vestuves, jaunavedžiai trauks dviem savaitėms romantiškai kopinėti medaus į Aziją.

„Pasirinkome Balio salą, nes norėjome truputi egzotikos. Girdėjome iš grįžusių draugų labai gražius atsiliepimus, todėl net nesvarstėm ir pasirinkome kelionę būtent ten“, – šypsojosi nuotaka.

Susipažino internete

Kai dauguma santykiais, užsimezgusiais internetinėse platybėse netiki, Arno ir Lauritos pavyzdys rodo visiškai kitaip. Būtent čia jie ir susipažino. Ir pažiūrėkite, iki ko visa tai išaugo!

„Mūsų pirmas susitikimas įvyko po poros savaičių nuo pažinties internete. Tuo metu Arnas žaidė Vilniaus „Sakalų“ komandoje, o aš atvykau iš Klaipėdos į sostinę paminėti draugės gimtadienio. Susitikome ir taip užsimezgė mūsų ilga ir graži draugystė“, – prisiminė L.Vilkaitė.

O ir kovoti dėl vienas kito dėmesio jiems nė kiek neteko: „Iškart pajautėme tvirtą ryšį. Turbūt galima tai pavadinti meile iš pirmo žvilgsnio.“

Praėjusiais metais porai atostogaujant Barselonoje, krepšininkas ryžosi jųdviejų draugystę sutvirtini. Balsas, kojos ir rankos drebėjo, bet Lauritos rankos jis paprašė.

„Nuvykus ant Tibidabo kalno, kur yra atrakcionų parkas ir atsiskleidžia visos Barselonos vaizdas, Arnas paprašė už jo tekėti. Iš pradžių pasakiau „Taip!“, o tada – „Koks tobulas žiedas!“. Būtent tokio ir norėjau, vyras mane puikiai pažįsta“, – juokėsi Laurita.
 

15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?