„Šilutės baldai“ investavo į naują liniją ir darbuotojus

2018-06-30, „Šilokarčemos“ informacija

AB „Šilutės baldai“ veikti pradėjo moderni MDF plokščių kalibravimo linija. Į naują, du kartus greitesnę ir dar tiksliau veikiančią įrangą bendrovė investavo 1,5 mln. eurų. Sparčiai augant užsakymų kiekiui ir gamybos apimtims, didžiausias Šilutės krašto darbdavys investuoja ne tik į naujas linijas, bet ir į darbuotojų motyvavimą. 2017 m. pabaigoje, įvedus naują atlygio sistemą, darbo užmokestis bendrovėje vidutiniškai išaugo 10 proc., o šiemet jis pakeltas dar 6,5 proc.

„Šilutės baldai“ – vienas lanksčiausių baldų fabrikų visame regione. Esame įdiegę net 12 skirtingų baldų gamybos technologijų, šiandien gaminame 60-ies skirtingų pavadinimų baldus. Tai labai svarbus konkurencinis pranašumas, nes gebame greitai išvystyti ir įvesti į gamybą naujus produktus – to negali pasiūlyti dauguma kitų baldų fabrikų. Užsakymų skaičius auga, tad investicijos į gamybos efektyvumą yra būtinos ir mes jas nuosekliai įgyvendiname“, - pasakojo AB „Šilutės baldai“ direktorius Eimuntas Jankauskas. Per pastaruosius penkerius metus investicijos „Šilutės balduose“ siekė 11,26 mln. eurų, 2018 m. fabrike suplanuotos 2,8 mln. eurų investicijos. Didžiausia jų – naujoji kalibravimo linija.

„Ypač moderni kalibravimo linija veiks ne tik 2 kartus greičiau nei turėta įranga, bet ir dar tiksliau. Gaminant baldus, svarbus kiekvienas milimetras, o naujoji linija suteiks itin tikslius matmenis MDF plokštei, milimetro dalies tikslumu formuos kraštų profilius, šlifuos“, - modernią liniją pristatė E. Jankauskas. „Šilutės baldų“ rezultatai nuosekliai auga – 2017 m. bendrovės pardavimai padidėjo 14,2 proc., fabrikas per metus pagamino produkcijos daugiau nei už 37 mln. eurų. Šių metų pirmojo ketvirčio rezultatai irgi džiugina – pardavimai nuosekliai didėja.

„Mūsų stiprybė – kūrybinga ir labai patyrusi darbuotojų komanda. Patys kuriame daugelį techninių sprendimų, patys, jei reikia, galime pasigaminti ir reikiamą įrangą. Todėl nuolat investuojame ne tik į naujausias technologijas, bet ir motyvacinę sistemą, sąlygas darbuotojams“, - sakė AB „Šilutės baldai“ direktorius.

2017 m. pabaigoje „Šilutės baldai“ tapo viena pirmųjų gamybos įmonių Lietuvoje, kuri atsisakė darbuotojų skirstymo pagal kategorijas ir įvedė pareigybes bei kiekvienos skirtingus valandinius tarifus, nustatomus atsižvelgiant į darbuotojo rezultatus bei tobulėjimą ir peržiūrimus mažiausiai 2 kartus per metus. Įdiegus naująją sistemą, darbo užmokesčio fondas „Šilutės balduose“ išaugo 10 proc., o nuo šio birželio 1 dienos buvo padidintas dar 6,5 procentais.

„Atlygio sistemos lankstumas yra labai svarbus – darbuotojai žino, kad nuo jų pastangų, iniciatyvos, noro tobulėti tiesiogiai priklauso darbo užmokestis, o geriausių specialistų atlyginimai per pusmetį išaugo daugiau nei 30 proc.“, - džiaugėsi E. Jankauskas.

Be nuosekliai augančio darbo užmokesčio „Šilutės baldai“ darbuotojams siūlo daug kitų skatinimo priemonių – visi įmonės gamybos darbuotojai yra apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja ne tik darbo metu, bet ir laisvalaikiu, ne tik Šilutėje, bet ir bet  kurioje pasaulio vietoje. Taip pat nuo 2018 m. balandžio visi fabriko specialistai ir vadovai įmonės sąskaita apdrausti sveikatos draudimu. „Šilutės balduose“ dirbantiesiems dotuojamas maitinimas, apmokamos pagrindinės stomatologo paslaugos, jie aprūpinami darbo drabužiais ir avalyne, transportu į darbą ir iš jo. Įmonėje vykdomos kvalifikacijos kėlimo ir mokymo programos – visa tai leidžia darbuotojams tobulėti ir uždirbti daugiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

darbuotojas2018-07-01
geriau į algas investuokit Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nu jo2018-06-30
Hui daugiau nebesikelkit karteles savo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
girkitės girkitės tik žiurėkit kad nereiktu iš ten bėgt ir verkt 2018-06-30
ir kas čia per gėris kad žmonės turės varyt už penkis o alga gaus centus tegaus atsiminkit viena jei imonė perka tokius pirkinius milijoninėm sumom tai žmonės nieko neuždirbs o tik valdininkai dvarus karantuotai pasistatys ar su KLASMANDELMAN ne kitaip yra tik pradėjo trečia fabrika statyt iškart visom buchalterijos madam naujos mašinos nupirktos buvo meistrai po mašina nusipirko ir net darbo laiku soduose namus statosi o direktoriai po kelias mašinas nusipirko ne tik sau bet ir sunums o paprastam žmogeliui iškart algas apkarpė kad ir taip jos buvo nesiekė net minimumo Komentaras patinka Komentaras nepatinka