Muzikos ir pramogų festivalis vėl kviečia į Rusnę

2018-06-29

Birželio 29 – 30 d. (penktadienį ir šeštadienį) Rusnė aidės nuo muzikos garsų. Čia vyks tradicinis „Rusnės festivalis“ visai šeimai. Apie renginių gausą ir įvairovę „Šilokarčemos“ skaitytojams pasakoja šio festivalio „siela“ ir pagrindinis organizatorius, grupių  „Karčema“ ir „Prieskonis“ vadovas Vygantas Stoškus.

- Prisiminkite festivalio ištakas ir kelintą kartą jis vyks Rusnėje?

- Prieš 9 metus mintys surengti festivalį kilo man ir bendražygiams muzikantams, su kuriais koncertuodavome „Visagino country“ festivaliuose. Bet Visaginas toli, kitoje pusėje Lietuvos, todėl nusprendėme, kad kažką panašaus galime surengti ir mūsų krašte. Šiais metais tai jau bus devintasis festivalis. Ankstesnieji buvo labiau orientuoti į country stiliaus muzikos žanrą, o šiemet nutarėme padaryti gerai žinomų ir populiarių lietuviškos muzikos atlikėjų paradą.

- Tai kokie kolektyvai ir solistai pradžiugins festivalio dalyvius?

- Legendinė grupė „Rondo“, Monika Linkytė su grupe, Simonas Donskovas, grupė „Royce“, Saulius Prūsaitis su grupe, „The Beatles Tribute“ projektas, žinomiausių Vytauto Kernagio dainų projektas, diskoteka su Radistais, programa vaikams su Kake Make, Trolyte ir troliukais...

- Kokiais kriterijais vadovaujatės kviesdami muzikantus ir atlikėjus?

- Šį kartą orietavomės į visas amžiaus grupes (nuo vaikų iki senjorų). Pakvietėme šiuo metu populiariausius Lietuvos atlikėjus, kurie ir sudarė didžiausią numatyto biudžeto dalį.

- Kokiomis atrakcijomis be muzikos ketinate nudžiuginti ir nustebinti atvykusius į Rusnę?

- Festivalio metu bus rengiami nemokami seminarai, kuriuos ves Andrius Žiemaitis, Alex Monako, Benediktas Gylys apie verslo paslaptis ir ne tik jas, bus susitikimas su Dakaro ralio dalyviu Antanu Juknevičiumi, kuris atvyks su savo lenktyniniu automobiliu. Bus galima į padangę pakilti oro balionu, apsilankyti Čiop čiop kulinarinėse pamokėlėse, nusimaudyti mobilioje pirtyje, apsilankyti vėtrungių spalvinimo mokykloje, paplaukioti Nemunu laivais, išbandyti kitas vandens atrakcijas,

- Dvi dienas truksianti muzikos fiesta kainuos nemažus pinigus. Kaip verčiatės?

- Bendra festivalio sąmata siekia 48 tūkst. eurų, kurią sudaro scenos servisas, įgarsinimas, atlygis atlikėjams, apsaugai, reklamos išlaidos, pramogų organizavimas ir kitos papildomos išlaidos. Didžiausią pinigų sumą tikime gauti pardavę bilietus, todėl visus kviečiame į festivalį ir savo dalyvavimu pabūti renginio rėmėjais.

- Kiek kainuos bilietai ir kokias sudarysite sąlygas poilsiui tiems, kurie planuoja išbūti visą laiką festivalyje su nakvyne?

- Išankstinius bilietus jau buvo galima įsigyti įvairių akcijų metu, nuolaidos taikomos rusniškiams, vaikams ir senjorams. Bilietų kaina svyruoja nuo 5 iki 21 euro, juos galima įsigyti Coco kavinėje ir „Tiketoje“, o taip pat festivalio metu.

Poilsiui bus įrengtos stovyklavietės, atskiros vietos kemperiams. Garantuojame užimtumą visiems festivalio dalyviams – nuo mažiausio iki vyriausio. O norint pajausti tikrąją šventės dvasią, reikia su savimi pasiimti palapinę, kemperį ir atvykti į salą dviem dienoms, pamatyti visus koncertus, dalyvauti kitose pramogose bei atrakcijose.

- Ką pasiūlysite ne tik sielai, bet ir skrandžiui?

- Festivalio metu prekiaus įvairaus maisto gamintojai iš visos Lietuvos. Bus galima paragauti įvairių picų, nematytų burgerių, be tradicinės rūkytos žuvies, gurmaniškų, vegetariškų, veganiškų patiekalų, tailandietiškų ledų, olandiškų varliukų, kitų nematytų ir dar neskanautų desertų vaikams ir suaugusiems.

- Ir mūsų pokalbio pabaigai belieka paprašyti ...

- Mieli šilutiškiai ir svečiai iš visos Lietuvos, tikimės jūsų aktyvaus dalyvavimo festivalyje, jūsų proveržio, aktyvumo ir geranoriškumo. Šiemet organizatoriai pasirūpino patikima apsauga renginio metu – 20 apsaugos darbuotojų iš Klaipėdos rūpinsis, kad jums būtų jauku ir saugu. Į festivalį nebus įleidžiami neblaivūs asmenys ir turintys su savimi alkoholinių gėrimų bei maisto produktų. Daugiau apie festivalį galite sužinoti www.rusnesfestivalis.lt

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?