U-18 rinktinė V. Granatkino turnyre po baudinių serijos liko 10-oje vietoje

2015-01-13, „Šilokarčemos" informacija
Lietuvos jaunimo (gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) U-18  rinktinė po tradicinio tarptautinio V. Granatkino turnyro.
Lietuvos jaunimo (gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) U-18 rinktinė po tradicinio tarptautinio V. Granatkino turnyro.
Lietuvos jaunių (gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) U-18 futbolo rinktinė, kuriai atstovauja šilutiškis Linas Mėgelaitis, turnyre V. Granatkinui atminti užėmė 10 vietą tarp 18 komandų. Paskutinę varžybų dieną lietuviai susitiko su Slovakijos rinktine ir jai nusileido tik po 11 metrų baudinių serijos.

Rungtynių pirmoje dalyje komandos žaidė atsargiai, tad grėsmingų epizodų buvo nedaug. Lietuviai turėjo kamuolio kontrolę ir surengė porą atakų, tačiau patikimai ginęsi varžovai blokavo smūgius.
Antrajame kėlinyje Lietuvos gynėjams teko aktyviau padirbėti saugant vartų prieigas. Deja, nė vienos iš 4 potencialių kontratakų mūsiškiams nepavyko užbaigti įvarčiu. Pagal turnyro reglamentą, komandos nežaidė pratęsimo, o iškart stojo mušti 11 metrų baudinių. Rezultatu 3:4 šilutiškiai nusileido slovakams.