Girti jaunuoliai su BMW rėžėsi į medį, sužeista mergina

2015-01-13, Stasys BIELSKIS

Savaitgalį Pagėgių savivaldybėje užregistruotos net trys įskaitinės avarijos. Vienas eismo įvykis buvo penktadienį, du – šeštadienį.

Policija pranešė, kad praėjusį šeštadienį, sausio 10-ąją, apie 19 val. 30 min., Grigolaičių kaime automobilis BMW 530, vairuojamas neblaivaus (1,59 prom. alkoholio) vyriškio, gimusio 1992 metais, rėžėsi į pakelės medį. Eismo įvykio metu sužalota keleivė, gimusi 1993 metais, ji paguldyta į ligoninės Traumatologijos skyrių stebėjimui. Vyras pagal LR baudžiamojo proceso kodekso 140 straipsnį sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Du 20 ir 22 metų jaunuoliai, gyvenantys Katyčių miestelyje, policijai sakė, kad atvažiavo pas pažįstamą 20 metų merginą į Benininkų kaimą. Ją įsisodinę į automobilį netoli tenuvažiavo - nesuvaldė mašinos, nuskriejo nuo kelio ir trenkėsi į medį.

Abu vyriškiai buvo neblaivūs. 22 metų BMW savininkui nustatytas 1,59 promilių, o keleiviui – 2,16 promilių girtumas. Automobilio savininkas pareigūnams sakė nevairavęs, esą juos vežė kažkoks nepažįstamas vyras, kuris po avarijos paspruko. Bet kartu su jais važiavusi mergina pareigūnams teigė kitaip - pas ją atvyko tik du jaunuoliai, kurie ir buvo rasti įvykio vietoje.

Matyt, jaunuoliai važiuodami automobilyje girtavo, nes netoli avarijos vietos mėtėsi pusiau nugertas trauktinės butelis.

Mergina skundėsi, kad automobiliui nulekiant nuo kelio ir atsitrenkiant į medį ji buvo mėtoma į visas puses, todėl jaučia skausmus įvairiose kūno vietose.

Šalia vairuotojo sėdėjęs keleivis nebuvo prisisegęs saugos diržo, todėl susižalojo galvą, kai trenkėsi į priekinį stiklą. Vaikinas buvo kruvinas, bet atsisakė vykti į ligoninę ir nuo medikų pabėgo.

Tą patį šeštadienį, apie 11 val. 30 min., sankryžoje, esančioje  Piktupėnų kaime, Liepų gatvėje, blaivus vyras (gim. 1981 m.), važiuodamas automobiliu BMW 136, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo ir atsitrenkė į važiuojantį automobilį „Ford Mondeo“. Pastarąjį vairavo irgi blaivus vyriškis (gim. 1971 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo kartu su „Ford Mondeo“ automobilio vairuotoju važiavusi moteris (gim. 1972 m.). Ji buvo paguldyta į ligoninės Traumatologijos skyrių.

Praėjusį penktadienį, apie 19 val. 20 min., kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda blaivus vyras (gim. 1950 m.), važiuodamas slidžia kelio danga automobiliu „Ford Transit“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį ir apsivertė. Eismo įvykio metu buvo sužaloti kartu važiavę du vyrai (gim. 1977 m. ir 1954 m.), kurie pristatyti į ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

 


Straipsnio komentarai

maciusi2015-01-13
O tai kad neviskas dar parasyta sestadieny apie 12val prie senos girios buvo auto yvikis sendien pries 9val ryte vel apsivetre automobilis netoli Ruku kaimo slidzioje vietoje Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?