Vasara Pašyšių bibliotekoje

2018-07-11, Pašyšių filialo bibliotekininkė Danutė Adomavičienė

Šilutės F. Bajoraičio VB Pašyšių filiale toliau tęsiasi akcijos „Atverk duris vasarai“ renginiai. Kartu su Šilutės socialinių paslaugų centro socialine darbuotoja Juknaičių seniūnijoje Aurelija Želvyte birželio 21-ąją organizavome užsiėmimus socialinės rizikos šeimose augantiems vaikams ,,Vasara pienės pūke“.

Iš buitinių atliekų vyresnieji vaikai kartu su suaugusiais gamino pienę, kuri papuoš akcijos ,,Atverk duris vasarai“ vaikų darbų ekspoziciją. Kol vyresnieji plušėjo bibliotekos kiemelyje, mažieji bibliotekos lankytojai kartu su bibliotekininke diskutavo apie vasarą, žydinčius augalus, skaitė kūrinėlius apie pienę, dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose. Jų metu vaikai išbandė netradicines piešimo priemones ir būdus.

Idėja pakviesti Joninių naktį į improvizuotą kino teatrą sudomino jaunimą. Tad birželio 23-osios vakarą švęsti Joninių rinkomės bibliotekoje. Bibliotekininkė pristatė Joninių šventės vardų reikšmes, šios nakties burtus, simbolių reikšmes ir šios šventės paminėjimą kitose šalyse. Prisiskynę įvairių žolių, klausydami Joninių sutartinių melodijų, pynėme vainikus, kuriuos po vidurnakčio plukdėme Šyšos upėje. ,,Nakties pikniko metu skanavome riešutų pyragą su liepžiedžių arbata ir improvizuotame lauko kino teatre žiūrėjome filmą. Šiltą vasaros vakarą susitikti su draugais ir žiūrėti kino filmą kur kas prasmingiau ir įdomiau, nei sėdėti prie kompiuterio ar kažkur miestelio aikštėje gliaudyti saulėgrąžas. Pabraidę po Joninių rasą išsiskirstėme namo... „Pravėrę duris vasarai“ toliau tęsime savo ieškojimų ir atradimų veiklas bibliotekoje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?