Šilutėje liejosi smurtas – smūgiuota replėmis, peleninėmis, stiklainiais, kilimais ir net žemėmis

2018-07-14, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Ilgąjį savaitgalį smurtauta įvairiose rajono vietose. Asociatyvi nuotrauka.
Ilgąjį savaitgalį smurtauta įvairiose rajono vietose. Asociatyvi nuotrauka.

Šventinis ilgasis savaitgalis nebuvo ramus – smurtas liejosi per kraštus. Vieni „auklėjo“ savo šeimos narius,  kiti ne tik pažįstamus. Tai daryta ne tik kumščiais, bet ir pasitelkiant įvairius buities daiktus.

Mušėsi vyrai

Liepos 5-ąją policijoje registruotas vyro, gimusio 1958 metais, pareiškimas, kad tądien apie 8 valandą prie Armalėnų kaimo, Plytinės gatvėje esančio namo laiptinės, vyriškiui žinomas asmuo replėmis sudavė į veidą.  Kitą dieną į pareigūnus kreipėsi moteris, gimusi 1959 metais. Ji teigė, kad liepos 5–ąją, apie vidurnaktį, vasarnamyje ją sumušė iš matymo pažįstamas asmuo. Vyras nukentėjusiajai su stiklainiais trenkė į veidą.

Kai daugelis šventė Valstybės dieną, pareigūnai nesėdėjo rankų sudėję. Jie skubėjo į Slabados kaimą, esantį Švėkšnos seniūnijoje: pagalbos reikėjo moteriai, gimusiai 1980 metais. Sugyventinis ją tampė už plaukų ir koja spyrė į  kelią. Negana to, išvykus policijai,  įtariamojo motina delnu sudavė nukentėjusiajai į dešinį skruostą.

Savo žmoną panašiai „auklėjo“ neblaivus vyras, gimęs 1965 metais. Moteriai, gimusiai 1978 metais, jis  trenkė į kairįjį skruostą. Įtariamasis sulaikytas.

„Auklėjo“ ne tik vyrai

Per šventes smurtavo ne tik vyrai, bet ir moterys. Liepos 7-ąją, Macikų kaime, namų miegamajame, moteris, gimusi 1961 metais, naudojo fizinį smurtą prieš savo neblaivų sugyventinį, gimusį 1968 metais: pelenine, sudavė smūgį į nugarą ir ją nubrozdino. Įtariamoji iš įvykio vietos buvo pasišalinusi, o nukentėjusiam nustatytas 2,53 promilių girtumas.

Kita dailiosios lyties atstovė, gimusi 1972 metais, nukentėjo taip pat nuo moters rankos.  Liepos 8-ąją, apie 19 valandą, Pangirių kaime, Saugų seniūnijoje, moteriškė metė jai žemes į veidą ir dar kilimu  keletą kartų trinktelėjo.

Lūžo nosis

Tą pačią dieną 1991 metais gimęs vyriškis kreipėsi į policiją su pareiškimu, kad apie 15 valandą, Šilutėje, Kalinausko gatvėje, nepažįstamas vaikinas galva sudavė į nosį ir ją sulaužė.

Nukentėjo ir kitas stipriosios lyties atstovas. Liepos 8-ąją, apie pusę dviejų nakties, neblaivus tėvas, gimęs 1976 metais, kumščiu trenkė į veidą ir prakirto lūpą. Įtariamasis sulaikytas. Dėl visų minėtų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?