Stilinga pasaka tęsiasi ir po švenčių

2015-01-14, Roberta Vindžigelskytė
Šilutės choras
Šilutės choras "Pamario aidas" šventė Trijų karalių atėjimo šventę.

Kalėdų laikotarpiu apsvarstome, kokie metai buvo, kas laukia naujais metais. Dažnai susimąstome, kaip bėga laikas. Tačiau pasaka tęsiasi ir po švenčių. Taip Šilutės  choro ,,Pamario aidas“ senjorai apie prabėgusius metus kalbėjo sausio 7 d. švęsdami Trijų karalių atėjimo šventę. Optimistiškai nusiteikę Naujuosius palydėjo stilingai ir skambant dainai.

,,Pamario aidas“ – tai senjorų choras, susibūręs į gražią bendruomenę dainai ir geram laiko praleidimui. Sausio 7 d. 15 val. Kultūros ir pramogų centre „virė“ darbas ir pasiruošimas Trijų karalių palydoms. Mūsų pašnekovė choro seniūnė Janina Pliuškevičienė kalbėjo, kad amžius – tai dovana, svarbu, kaip į ją pažiūrėsi. ,,Mes žiūrime su šypsena, - sakė ji. – Nors ir esame vyresnio amžiaus, tačiau norime bendrauti, norime gražių dalykų, stilingai sutikti šventes. Taip, mes taip pat buvome jauni ir žinome, ko norime. Todėl šiemet nusprendėme repeticiją paversti gražia ir stilinga švente, čia mums  į pagalbą atėjo jaunoji karta. Verslininkės Laura Rudienė, dekoro ir interjero parduotuvės „ArDeco“ savininkė, švenčių vedėja ir dekoratorė Giedrė Mikšienė padovanojo stilingą ir neužmirštamą pasaką“. Pasidomėjome, kaip kilo idėja remti būtent senjorus?

„Ši idėja mums kilo pagalvojus, kad gerų darbų nebūna per daug. Šiemet padovanoti grožį nusprendėme būtent ,,Pamario aido“ nariams, nes bendradarbiaujame jau ne pirmą kartą, teko prie choristų švenčių prisidėti ir anksčiau. Pernai prisidėjome prie Senjorų dienos minėjimo, buvo graži šventė,  atvyko svečiai choristai iš kitų miestų. Esame laimingos, kad galime dovanoti grožį ir džiaugsmą, darbai puošia žmones.

Tik įžengus į repeticijų salę į svečius žvelgė balti keramikiniai angeliukai, palangės virto eglučių paklote, baltais perlais puoštos žvakidės ir žalsvos žvakės suteikė jaukumo ir šilumos, kurių kartais taip trūksta mums visiems, langus puošė kristalų virvelės ir žibintai, sidabro gijos. Tokia pasaka pasitiko choristus. Nuostabūs papuošimai šildantys širdį, jaukus pašnekesys, pabuvimas su savais, skambi daina, ko daugiau  reikia žmogui?“, - sakė Giedrė.

Choristai išties džiaugėsi švente ir be galo dėkojo rėmėjoms. „Tokios šventės mes dar neturėjome, esame dėkingi ir laimingi, kad mūsų nepamiršta, mus remia ir dovanoja mums dėmesį, grožį ir šventę širdžiai. Nuoširdžiai dėkojame Laurai Rudienei ir Giedrei Mikšienei, prisidėjus prie pasakos ir Trijų karalių palydos“, - gražių žodžių negailėjo J. Pliuškevičienė.

 

 


Foto galerija

Šilutės choras Verslininkė, dekoro ir interjero parduotuvės „ArDeco

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?