Nuotaikingas socialinių darbuotojų sąskrydis „Beždžionių pliaže“

2018-07-14, Kęstutis JOČYS
silute.lt nuotr.
silute.lt nuotr.

Šilutės rajono socialiniai darbuotojai dar sykį įrodė, kad sugeba ne tik gerai dirbti, bet ir turiningai pramogauti. Jau ketvirtą kartą jie buvo susirinkę į sąskrydį-susirinkimą. O šiam tikslui realizuoti pasirinko neseniai po rekonstrukcijos atidarytą, šilutiškių mėgstamą „Beždžionių pliažą“.

Didžiausias dėmesys – Sigitui Šepučiui

Taip jau sutapo, kad sąskrydis vyko Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus S. Šepučio, kuris buvo atvykęs pasveikinti socialinių darbuotojų, gimtadienio išvakarėse. Taigi, visos komandos buvo paruošusios jam po dovaną – kuri lauko gėlių puokštę, o kuri ir visą saldųjį šakotį... Atsidėkodamas už sveikinimus, Administracijos direktorius irgi padovanojo krepšelį saldumynų, kurį sakė parsivežęs iš socialdemokratų partijos sąskrydžio, vykusio Šventojoje. Štai ir pavyzdys, kaip galima gudriai ir nekaltai pareklamuoti savo partiją.

Be S. Šepučio į sąskrydžio atidarymą buvo atvykęs ir rajono meras Vytautas Laurinaitis bei socialinių darbuotojų „patronu“ vadinamas Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, kurie be padėkos žodžių taip pat atvežė dovanų – dailiai supakuotų ir, tikėtina, gardžių picų.

Įvairios rungtys, skanios vaišės ir gera nuotaika

Į sąskrydį atvyko penkios komandos: Šilutės senelių globos namų, Saugų vaikų globos namų, Šilutės socialinių paslaugų centro, seniūnijų socialinio darbo organizatorių ir jungtinių pajėgų ( Socialinės paramos skyriaus ir svečių). Jas turėjo sudaryti ne mažiau 5 asmenų, tarp kurių vienas privalėjo būti vyras (jei ne socialinis darbuotojas, tai seniūnas, šeimos narys ar įstaigos darbuotojas). Konkursai nebuvo iš pačių rimčiausių, bet jų atlikimui prireikė ir įgūdžių, ir išmonės. O dar buvo komandų kapitonų varžytuvės, gardžiausio patiekalo, originaliausiai įrengtos poilsiavietės konkursai, nugalėtojų apdovanojimai ir smagus pavakarojimas prie laužo...

Kadangi nuo liepos 1- osios startavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtos reformos, vyko diskusija apie socialinio darbo iššūkius ir perspektyvas Šilutės rajono savivaldybėje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?