Šilutės ligoninėje pokyčiai - reanimacijos ir operacinės bloko įkūrimas

2018-07-18, Ligoninės informacija
Teigiamai pokyčius vertina ir Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėja Audronė Pikžirnienė.
Teigiamai pokyčius vertina ir Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėja Audronė Pikžirnienė.
„Siekdami pagerinti ir užtikrinti kokybišką sveikatos priežiūrą  Šilutės rajono gyventojams, planuojame įkurti reanimacijos ir operacinės bloką viename aukšte“, - apie būsimus pakeitimus kalbėjo VšĮ Šilutės ligoninė vadovas Darius Steponkus, kuris atskleidė, jog tai sena gydymo įstaigos svajonė.

Netrukus bus pradėti perkėlimo darbai – operacinė įsikurs greta Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus esančiose patalpose. Šie pokyčiai džiugina ne tik gydymo įstaigos vadovybę, bet ir anesteziologus-reanimatologus bei operacinės personalą. „Džiaugiamės šiais planais, nes palengvės operacinės personalo darbas, o pacientams bus užtikrintos kokybiškesnės paslaugos“, - sakė operacinės vyr. slaugytoja Zelma Lakštinienė.

Teigiamai pokyčius vertina ir Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėja Audronė Pikžirnienė. Jos teigimu, iškilus kritiniai situacijai, kuomet anesteziologas-reanimatologas privalo prisistatyti į operacinę, tai padarys kur kas greičiau nei iki šiol. Mat operacinė yra įsikūrusi trečiame aukšte, o personalas kitame. „Nuo šiol mes būsime šalia, viename aukšte ir tai palengvins operacinės personalo ir anesteziologo-reanimatologo darbą. Įsteigus viename aukšte operacinės ir Reanimacijos-intensyvios pagalbos skyriaus bloką, anesteziologas – reanimatologas, būtinumui esant, bus greičiau pasiekiamas iš skyriaus į operacinę ir atvirkščiai“, - aiškino skyriaus vedėja A. Pikžirnienė.

Operacinės blokas kartu su personalu įsikurs buvusiame Akušerijos skyriuje. Gimdyklos patalpos yra įrengtos pagal visus operacinės reikalavimus, todėl, anot A. Pikžirnienės, buvusios gimdyklos patalpos bus performuotos į operacinę su nedidelėmis sąnaudomis.


Straipsnio komentarai

e2018-07-18
Tegu masto apie vaiku gyditojus kas biski reik klaipeda tai tegu nesididziuoja nepasirupindama mazaisiais Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JORENAS VAITKUS2018-07-18
Tokio auksto lygio ligoninei tikslingiau butu operacines patalpas ikurti salia morgo patalpu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Per kiek laiko gaunate šeimos gydytojo konsultaciją?