UAB „Šilutės prekyba“ organizuotoje loterijoje fortūna nusišypsojo vainutiškei

2015-01-14, Gerda BELOKOPYTOVA
Kasmet UAB „Šilutės prekyba“ savo pirkėjus palepina dovanomis. Šie metai – ne išimtis. Loterijos dalyviai džiaugėsi laimėtais prizais.
Kasmet UAB „Šilutės prekyba“ savo pirkėjus palepina dovanomis. Šie metai – ne išimtis. Loterijos dalyviai džiaugėsi laimėtais prizais.

UAB „Šilutės prekyba“ kaip ir kasmet, praėjus didžiausioms žiemos šventėms, savo pirkėjams organizuoja kalėdinę loteriją, kurios metu išdalina daugybę vertingų prizų. Šiųmetis pagrindinis loterijos prizas – skalbyklė – iškeliavo į Vainutą.

Sausio 8 dieną 20 laimingųjų būriavosi bendrovės parduotuvėje „Dobilas“, įsikūrusioje Tilžės g. 31, Šilutėje. UAB  „Šilutės prekyba“  direktorius Egidijus Kuzminskas susirinkusiesiems pasakojo, kad loterijoje dalyvavo visų UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvių (o jų Šilutės rajone bei Pagėgių savivaldybėje iš viso yra 25, - aut. pastaba) klientai, įsigiję prekių už 20 ir daugiau litų, tarp kurių turėjo būti pirkinys, pažymėtas žaidimo ženklu. Loterijoje, kuri vyko nuo lapkričio mėnesio, dalyvavo beveik 13 tūkst. dalyvių.

Laimingasis 20-tukas

Burtų keliu kiekvienas finalinio žaidimo dalyvis išsitraukė voką, kurio viduje buvo nurodytas prizas. Rusniškiui Eligijui Pokvyčiui ir iš Šylių atvykusiai Gražinai Nausėdienei atiteko puodukų rinkiniai. Donatas Alkimavičius iš Kaulių kaimo (Usėnų sen.) laimėjo čiužinio užvalkalą, Anužių kaimo (Stoniškių sen.) gyventoja Irena Girdvainienė ir šilutiškė Jadvyga Kontrimienė džiaugėsi puikiomis antklodėmis. Iš Rusnės atvykusiam Petrui Bočkui įteikta mikrobangų krosnelė, o Žemaitkiemio gyventoja Regina Gudlenkienė apdovanota ledainiu. Kibelių kaimo gyventojas Gediminas Jackauskas laimėjo virdulį, Kukorų kaimo gyventoja Asgerda Kasiliauskienė – skrudintuvą, Piktupėnų gyventoja Dalia Martišauskienė – trintuvą, degutiškė Erijana Plienienė – barzdaskutę. Burtai lėmė, kad iš Stoniškių atvykusiai Rimutei Raulušonienei atiteko kokteilinė, Uogalių kaimo gyventojai Virginijai Sabaliauskienei – antklodė, sakutiškiui Andriui Sakavičiui – plaukų džiovintuvas, pagėgiškei Raimondai Stanišauskaitei – lygintuvas, Dagnai Bartušienei iš Pagėgių – alaus bokštas. Kentrių kaimo gyventojui Modestui Stūronui atiteko sumuštinių keptuvė, šilutiškei Dangirai Šlajienei – stiklinės su ąsočiu, o Meškinės kaimo gyventojui Tomui Useliui – vaflinė. Vis dėlto visiems kirbėjo mintis, kas gi laimėjo pagrindinį šios loterijos prizą – skalbyklę. Pasirodo, ji atiteko iš Vainuto atvykusiai Linai Sudeikienė. Moteris neslėpė džiaugsmo dėl tokios savo sėkmės. Į Šilutėje vykusią loteriją ji atvyko kartu su savo vyru. Tiesa, jau po burtų traukimo moteris pasakojo, kad prieš šiųmetes žiemos šventes įsigijo naują skalbyklę, taigi nuo šiol turėsią dvi. Tačiau 4 sūnus auginančiai šeimai šis laimėjimas išties pravers.  

Rėmėjai

Žinoma, šitokia loterija būtų neįvykusi be dosnių rėmėjų, kurių dėka įsteigti prizai. Pagrindiniai loterijos rėmėjai: „Šilutės prekyba“, „Marių prekyba“, „Volfas Engelman“, „Sakalas“, „Kauno pieno centras „Premia“, „Mažeikių mėsinė“, „Biovela“, „Klaipėdos duona“, „Žemaitijos pienas“, „Kretingalės mėsa“, „Plungės duonos kepiniai“, „Krekenavos agrofirma“, „Vilniaus duona“, „Klaipėdos mėsinė“, „Kalnapilis“, „Trasa“ ir kt. 

 


Foto galerija

Kasmet UAB „Šilutės prekyba“ savo pirkėjus palepina dovanomis. Šie metai – ne išimtis. Loterijos dalyviai džiaugėsi laimėtais prizais.Pagrindinis loterijos prizas atiteko Linai Sudeikienei iš Vainuto.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?