„Avinui“, pavogusiam avių bandą, apribota laisvė

2014-04-04, Stasys BIELSKIS

Šių metų kovo 25 dieną Šilutės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir nuteisė vienerių metų laisvės apribojimo bausme 21 metų klaipėdietį M. P., kuris 2013 m. liepos mėnesį Šilutės rajone įsibrovė į metaline tinkline tvora aptvertą ganyklą ir iš jos pagrobė aštuonias G. K. priklausančias avis.
 Kaltinamasis teismui aiškino sugalvojęs auginti avis, ketino jų nusipirkti, tačiau pagailėjo pinigų, todėl arkliu kinkomu vežimu nuvažiavo į kaimą, esantį Šilutės r., vogti avių, kurias buvo anksčiau pastebėjęs. Parsivežęs pavogtas avis, jas suvarė į tėvui priklausantį tvartą, tačiau jas, spėjusias atsivesti du ėriukus, atpažino jų savininkas, jos jam buvo grąžintos.
 
Teismas atsižvelgė į tai, kad M. P. padarė tyčinį apysunkį nusikaltimą, yra neteistas, prisipažino, padaręs nusikalstamą veiką, nuoširdžiai gailėjosi, neturi galiojančių administracinių nuobaudų, dirba.
 
Teismas taip pat priteisė iš nuteistojo M. P. nukentėjusiajam G. K. 1 110 Lt turtinės žalos ir 2 000 Lt neturtinės žalos atlyginimo.
 
Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Klaipėdos apygardos teismui.
 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?